#195
#105
Een halssnoer van roze zoetwaterparels met een zilveren slot.
Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
#275
#45
#190
Een halssnoer met een dubbele rij parels en een gouden slot.
#75
#584
“Boten aan de kade”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60/80 -
#355
Een lot van twee hoeden en enkele sjaals van diverse soorten bont.
Lot de deux chapeaux et quelques châles en différentes sortes de fourrure.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#218Goebel
“Dame met kooitjes” & “Visser”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Femme aux petites cages” et “Pêcheur”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#967G. de Feure
#615
Drie halssnoeren van verschillende kleuren agaat, carneliaan en tijgeroog.
#407
#632Henri De BraekeleerPeriod: 1840 - 1888
#716
Een ronde eikenhouten tafel met acht tapse poten. Met twee verlengbladen.
#1071
Lot de deux chopes à bière allemandes en faïence polychrome, ainsi qu’une chope en forme de botte et un calice à vin.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#955E. Bach
“Reekalfjes”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
#988
Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.
Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 180/240 -
#901Stein
Een bierpul van beige steengoed met tinnen deksel en op de buik een tinnen fries met de twaalf apostelen. Onderaan gemerkt Gerzit (1960-1990).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 30/40