Other lots by Scipitar
#66
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#506
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#126
#404Meshed
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#466
#56
#336Comag Carpet Industries
“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
#726Krachi
#16
#276Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#266
#616
Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#106Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#86
Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#116
#399Afghan
#456
#306
Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#496
#476
#446
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 199 x 131 cmEstimate: € 60/100
#800
Een voetbankje.
Une repose pieds.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#714Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Zeilboot op de Schelde”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Voilier sur l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 180/260 -
#221
Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.
#73
#534
#77
Een spiegel van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen en engeltjes in hoogreliëf.
Un miroir avec cadre en porcelaine polychrome et dorure, décor fleuri et anges en relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/100 -
Een commode van onbewerkt hout met twee gebombeerde laden en een grijs blad.
#37
“Dame met bloemen” & “Jonge heer met castagnetten”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Dame avec fleurs” et “Jeune homme avec castagnettes”. Deux statues en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#589Egide P. Rosseels
“Winter in de kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’hiver à la Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#392
#754
Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.
Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 40/50