#66
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#476
#106Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#56
#456
#399Afghan
#266
#286Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#336Comag Carpet Industries
“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
#116
#616
Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#506
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#16
#726Krachi
#496
#404Meshed
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#466
#136Scipitar
#276Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#446
#126
#306
Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
Tapis en laine à décor d’animaux et de cavaliers. Roumanie.No longer availableDim. 301 x 196 cmEstimate: € 50/80
#728
Een paar gesculpteerde figuren van ebbenhout. Ashanti, Ghana.
#740
Een ronde mahoniehouten tafel.
#310
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant de ± 0,23 ct., d’une émeraude de ± 0,43 ct et d’une topaze de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 2,98 gEstimate: € 850/1000 -
#580
Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
#155
#396
Een sobere zuil van gedraaid hout.
#387
Een lot varia, bestaande uit twee boompjes van jade, een houten naaktsculptuur, een jardinière met vogels van speksteen, een kruikje, een glazen vaas, twee verzilverde kandelaars, een tinnen beker, een bloemvormige asbak, een koperen brasero, een handspiegeltje van messing en jade en een bronzen olielampje.
Un lot d’objets divers, comprenant deux arbres en jade, une sculpture de nu en bois, une jardinière en pierre de lard avec oiseaux, une cruche, un vase en verre, deux chandeliers argentés, une calice en étain, un cendrier en forme de fleur, un brasero en cuivre, un miroir à main en laiton et jade et une petite lampe à huile en bronze.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#52Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
#225
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et de deux perles roses.No longer availableDim. 11,14 gEstimate: € 850/1000 -
#799Franc Ertinger
“Moninchoven & Crabbels.” Een paar etsen.
#641Jaques & son, London
Twee Engelse ‘bowls’ van hout, afgewerkt met ivoor. In etui.
#406
Deux différents chandeliers en laiton de style baroque. Montés à l’électricité.No longer availableDim. h: 105 & 120 cmEstimate: € 35/45