#662Heriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#689Hamadan
#349
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#659Tabriz
#694Koliai
#329
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
#405
Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
#780
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#482
#714Bidjar
#644Shiraz
#382
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#359
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#339
Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
#664Gabbeh
#342
#654Gabbeh
#462
Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#679Gabbeh
#712
#619Bidjar
#334
#389
Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#566Tabriz
Tapis persan en laine à motif d’un jardin de roses stylisé. Noué main.No longer availableDim. 304 x 394 cmEstimate: € 300/500
#241
Een 800 ‰ zilveren aperitiefschaal met vier glazen recipîënten.
#771
#232Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Vénération de la Vierge”. Gesigneerd en genummerd 53/100.
“Vénération de la Vierge”. Signée et numérotée 53/100.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 200/220 -
#144Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“Studie van een stadszicht”. Houtskool. Gesigneerd.
“Etude d’une vue de ville”. Fusain. Signé.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#315Visage
Drie verschillende horloges van roestvrij staal.
#58
Een paar karaffen van kleurloos olijfgeslepen kristal.
#499
Een Peruviaanse houten grafpaal op een marmeren sokkel.
Ornement de tombeau péruvien en bois sculpté sur socle en marbre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#449
“Bloemenstilleven”. Een églomisé. Onduidelijk gesigneerd.
#252J. Debryn
“Kudde schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#798
Een paar natuurstenen honden.
#525
Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
#20Baume & Mercier
Een dameshorloge van roestvrij staal.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150