#446
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#506
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#136Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#466
#266
#306
Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#66
#726Krachi
#476
#456
#16
#286Scipitar
#616
Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#126
#404Meshed
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#399Afghan
#86
Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#276Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#116
#336Comag Carpet Industries
“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
#106Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#496
Un tapis persan en laine.No longer availableDim. 260 x 165 cmEstimate: € 60/80
#58
Een gelakt houten doosje met een meerkleurig decor van een goudvis.
#227
Een opgezette reeënkop met houten muurbevestiging.
#505Latijn Amerika
#793
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 50/80 -
#728
Een paar gesculpteerde figuren van ebbenhout. Ashanti, Ghana.
#114Ch. Demets
#600
Een paar gesculpteerde armstoelen, bekleed met naaldwerk en tapisserie.
#93
Een geit van meerkleurig aardewerk. Delft, XIXe eeuw.
Une chèvre en faïence polychrome. Delft, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/100 -
#614
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#25
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 500/600 -
#338
Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas.
Une cruche et un vase en verre opale polychrome.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#30
Pendentif en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,17 gEstimate: € 400/500