#96
Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#266
Twee handgeknoopte Perzische wollen lopers.
#66
Een handgeknoopte wollen loper.
#656Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.
#316
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#126Hamadan
Wollen loper. Handgeknoopt.
#824
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#456Sarouck Mir
Oosters tapijt met boteh miri motief. Wol op katoen, handgeknoopt.
Tapis à décor boteh miri en laine sur coton. Noué main.No longer availableDim. 300 x 192 cmEstimate: € 180/240 -
#366Belouch
#256
Een Isfahantapijtje en een ander Oosters handgeknoopt.
#86
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Liebig Chromos
Een volledig album met betrekking tot de ‘Liebigpotjes’.
No longer availableDim. 184 x 121 cmEstimate: € 300/400 -
#196
Een handgeknoopt zijden tapijt. Slijtage.
Tapis en soie noué main. Usures.No longer availableDim. 160 x 97 cmEstimate: € 200/240
#251Keralux
Grand vase couvert octogonal en faïence polychrome à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#673Dinky Toys
“Telephone service van”. Een miniatuurvoertuig. No. 261.
#380
Een ring van 18 karaats wit en geel goud bezet met een fantasiesteen.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 10,37 gEstimate: € 200/250 -
#306Louis Jaquine, St. Etienne
Een comtoiseklok van gedreven geel koper.
#13Wiskemann
#412Marcella Herpoel
“Siervaas met bloemen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Vase fleuri”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1940.No longer availableDim. 46 x 30,5 cmEstimate: € 50/80 -
#140
Twee verschillende broches van 18 karaats geel goud.
#531
Zittende monnik van messing. Thais werk.
#387
#486
Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.
#85
Een heren zegelring van 18 karaats geel goud.
#301
Lot de bouquets de fleurs en porcelaine. Marque Staffordshire Crown Bone China et un italien.No longer availableEstimate: € 40/50