#824
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#456Sarouck Mir
Oosters tapijt met boteh miri motief. Wol op katoen, handgeknoopt.
#86
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#316
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#256
Een Isfahantapijtje en een ander Oosters handgeknoopt.
#66
Een handgeknoopte wollen loper.
#266
Twee handgeknoopte Perzische wollen lopers.
#296
#196
Een handgeknoopt zijden tapijt. Slijtage.
#96
Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
Liebig Chromos
Een volledig album met betrekking tot de ‘Liebigpotjes’.
No longer availableDim. 184 x 121 cmEstimate: € 300/400 -
#126Hamadan
Wollen loper. Handgeknoopt.
#656Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en wol.
Tapis persan en soie et laine. Noué main.No longer availableDim. 226 x 145 cmEstimate: € 200/300
#102
Cinq petits plats en cristal taillé incolore à décor de roses. Travail allemand. Nous ajoutons un sixième petit plat de facture italienne. Dans leurs étuis.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#473
#2
#149Theodore Rousseau
“Woning aan een meer”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
#216
Twee armstoelen van gesculpteerd notenhout, bekleed met roze fluweel.
Deux fauteuils en noyer sculpté recouverts de velours rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#561Solia
Een aardewerken designvaas met een ontwerp van Jolanta Veziorna.
#248
“Bacchanale”. Een beeldje van meerkleurig biscuit.
“Bacchanale”. Statuette en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#493Märklin
“Db Diesellokomotive” n° 3021, Locomotive électrique n° 3030, DR Diesellokomotive n° 3066, Locomotive électrique Herpa Lilliput n° 7141 02 adaptée à Märklin. Un transformateur. Un passage à niveau Märklin n° 457. Le tout en bon état et aux boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#524Paule PiaPeriod: °1920
“Nothing human”. Gemengde techniek op plexi. Gesigneerd.
“Nothing human”. Technique mixte sur Plexiglas. Signé.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#635
Een Russische feesticoon. XIXe eeuw.
Icône de fête russe. XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 400/500 -
#178
Een lange vaas van glaspasta.
#671
Lot de trois voitures miniatures:- “Humber Hawk” Dinky Toys.- “A.C. Aceca”. Dinky Toys No. 167.- “Chevrolet Corvair” Corgi Toys.No longer availableEstimate: € 20/30