#516
Een Oosters zijden tapijt. Handgeknoopt.
#206Goum
Perzisch wollen tapijt met een gestileerd tuinmotief. Handgeknoopt.
#96
#769Lilihan
Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#756
Een Chinees wollen tapijt met een drakenmotief.
#143
#78
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#176
Tapis d’Orient en soie. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/300
#104Albert Gregoire
“Vissersschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#502Ludovicus
“Compositie”. Tweeluik op jute. Gesigneerd.
#569
Indische batik met personages. Zijde.
#196
#776
#604
Een geëmailleerde plaquette van Limoges naar een schilderij van Fragonard.
#99
#724L. Meys
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#279
Lot van vijf gravures:- “Twee taferelen uit uit lijden van Christus” naar houtgravures door Albrecht Dürer. In de plaat gemonogrammeerd A.D. 39 x 29 cm.- “Trop indolent Tircis,...”. Kopergravure door S. Silvestre naar Lancret. 32 x 24 cm.- “Stormachtig landschap met Philemon en Baucis, Jupiter en Mercurius”. Schelte Adamsz. Boslwert sculpsit, Pet. Paul Rubens pinxit, Gillis Hendricx excudit Antverpiae, Cum privilegio. Cfr. Museum Plantin-Moretus PK.OP.18897. 47 x 64 cm.- “Vlaaikensgang”. Aqu(..)
Lot de cinq gravures:- “Deux scènes de la passion du Christ”. d’après des gravures par Albert Dürer. Monogrammées dans la planche. 39 x 29 cm.- “Trop indolent Tircis,...”. Gravure sur cuivre par S. Silvestre d’après Lancret. 32 x 24 cm.- “Paysage sous la tempête avec Philemon et Baucis, Jupiter et Mercurius”. Schelte Adamsz. Boslwert sculpsit, Pet. Paul Rubens pinxit, Gillis Hendricx excudit Antverpiae, Cum privilegio. Cfr. Museum Plantin-Moretus PK.OP.18897. 47 x 64 cm.- “Vlaaikensgang”. Aq(..)No longer availableEstimate: € 270/350 -
#755Ls. Gaye à Lestelle
#44
#578
Een smeedijzeren fietsje met houten stuur en zadel.
Bicyclette miniature en fer forgé. Guidon et selle en bois.No longer availableDim. L 49 cmEstimate: € 20/25