#146Meshed
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#536Mori Yomoud
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt van wol en katoen.
#106Koliai
#126Tabriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol, katoen en zijde.
#346Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
No longer availableDim. 205 x 313 cm -
#76Gabbeh
#486Mori Bochara
#56Bokhara
#316
#116Bidjar
#496Gabbeh
#136
#266
#686Heriz
#46Krachi
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#716
#336Gabbeh
#326Hamadan
#456
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
#296
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#706Keshan
#476Kashan
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 249 x 167 cmEstimate: € 120/200
#662
Lot comprenant trois petits porte-monnaie aux mailles, fin du XIXe siècle, un pendentif à la chaîne au porte-photographie, incrusté d’or et un étui à la chaîne. Toutes les pièces en argent massif.No longer availableDim. 146,70 gEstimate: € 40/60 -
#769Hilde Hendrickx
“Zonnebloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#434Antoine De Loose
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#408
Een mahoniehouten scribaan.
Scriban en acajou.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#300
Broche art déco en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1000/1200 -
Een mahoniehouten tea table op centrale poot.
Table à thé en acajou sur pied central.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#782C. Sielens
“Bloemenstilleven” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#273Steiff
Twee pluchen diertjes.
Deux animaux en peluche.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#835
Twee verschillende Engelse armstoelen van mahoniehout.
Deux différents fauteuils en acajou.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#4Dirk Baksteen
“Zeilboot”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
“Voilier”. Gravure. Signée hors planche.No longer availableDim. 8 x 9 cmEstimate: € 25/35 -
#489
“L’été” en “Le Printemps”. Twee ingelijste prenten met dames uit de belle époque.
“L’été” et “Le Printemps”. Deux estampes encadrées de la belle époque.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#488
Een vaasje van Chinees porselein met een “powder blue”-decor.
Petit vase en porcelaine de Chine à décor bleu poudré.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100