Similar lots by type
-
#346
Een Oosters wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 312 x 90 cmEstimate: € 150/200 -
#276
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 225 x 133 cmEstimate: € 30/60 -
#326
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt. Lichte verkleuring.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Légère décoloration.No longer availableDim. 390 x 315 cmEstimate: € 100/150 -
#316
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 356 x 93 cmEstimate: € 120/200 -
#356
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 400 x 310 cmEstimate: € 300/400 -
#496
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 420 x 315 cmEstimate: € 200/300 -
#306
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 395 x 290 cmEstimate: € 200/220 -
#86
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 248 x 135 cmEstimate: € 40/60 -
#186
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 204 x 143 cmEstimate: € 100/120 -
#166Naïn
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van katoen en zijde.
Tapis persan en coton et soie. Noué main et au décor boteh.No longer availableDim. 233 x 145 cmEstimate: € 200/240 -
#96Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 300 x 210 cmEstimate: € 200/240 -
#486Keshan
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 410 x 312 cmEstimate: € 400/500 -
#466Taspinar
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Tapis turque en laine. Noué main.No longer availableDim. 266 x 160 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#348
Een lot van acht zwanen van meerkleurig glaspasta in diverse maten en uitvoeringen. In de geest van Murano.
Lot de huit cygnes en pâte de verre polychrome de différentes tailles et formes. Dans l’esprit de Murano.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#629
“Mc Queen’s coachings”. Een paar oude Engelse prenten. Omstreeks 1900.
“McQueen’s coachings”. Paire d’estampes anglaises. Vers 1900.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 40/60 -
#167Dominique M. Van den BosschePeriod: 1854-1906
“Meisjesbuste”. Beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1903.
Buste de jeune femme. Sculpture en terre cuite. Signée et datée 1903.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200/250 -
#181
“Mercurius”. Een bronzen beeldje op voetstuk. Kleine schade en manco.
“Mercure”. Statuette en bronze sur socle. Petits dégât et manquant.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 160/220 -
#49Tony Vanos
“Johannes de Doper en Christus”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“St. Jean-Baptiste et le Christ”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 128 cmEstimate: € 60/100 -
#154Reynaert (?)
“Hooimijten”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/15 buiten de plaat.
“Mules de foin”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/15 hors planche.No longer availableDim. 24 x 33,5 cmEstimate: € 20/40 -
#323
Een miniatuur reliekschrijntje met een waszegel met recto Christus aan het kruis en het Agnus Dei op de verso.
Reliquaire miniature au cachet en cire. Le Christ crucifié sur un côté, l’Agnus Dei sur l’autre.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#137Chaneli
Een vaas van meerkleurig Parijs aardewerk met een decor van perzikbomen. Gesigneerd.
Vase en faïence de Paris polychrome à décor de pêchers. Signé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#294
“Winters landschap”. Lithografie. Gesigneerd ‘M. J. De Saedeleer’ en genummerd 26/125 buiten de plaat en met stempel Valerius De Saedeleer.
“Paysage d’hiver”. Lithographie. Signée M.J. De Saedeleer et numérotée 26/125 hors planche et avec cachet Valerius De Saedeleer.No longer availableDim. 50 x 63 cmEstimate: € 150/200 -
#304Petrus MertensPeriod: 1919-1986
“Winterlandschap in Vlaanderen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
“Paysage d’hiver en Flandres”. Huile sur toile. Attribué à.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#144Van der Straeten
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#174Jaak Van Den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 79 x 99 cmEstimate: € 360/400