Other lots by Kirman
#782
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#597
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#237Goum
Een handgeknoopt wandtapijt van zijde. Perzisch werk.
#95
#670
Een wollen Oosters tapijt.
#750Mori
Twee verschillende kleine handgeknoopt tapijtjes.
#775Mori Bochara
Een antiek handgeknoopt wollen tapijt.
#466Gabbeh
Een Perzisch tapijt van wol. Handgeknoopt
#60
#660
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol op katoen.
#745
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#655
#650
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#228Goum
#740
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol.
#450
Een lot van drie Oosterse karpetjes.
#416
Een handgeknoopte Oosterse loper van wol.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#426Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#780
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
#130
#646Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde en katoen.
#710
Een handgeknoopt zijden karpetje en een bidkleedje. Het laatste met slijtage.
#735
#675
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 365 x 268 cmEstimate: € 200/240
#379Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887-1972
“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#467
Twee designschotels van geblazen Muranoglas. Jaren ‘60.
#134N. Dofris (?)
“De wandelaar”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
#773
Een salontafel van gesculpteerd eiken hout in renaissancestijl op centrale voet, eindigend in vier gevleugelde leeuwen.
Table de salon en chêne sculpté de style Renaissance sur pied central terminant en quatre lions ailés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#303Hermle
Een tafelklokje van geel koper met glazen raampjes.
#175
Een halssnoer met verschillende kleuren barokparels en een zilveren slot.
#184
“Landschap”. Aquarel. Onleesbaar gesigneerd.
“Paysage”. Aquarelle. Illisiblement signée.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#157
Een windhond van gepatineerd brons op arduinen voetstuk. Met opengaande bek. Begin XXe eeuw.
Lévrier en bronze patiné sur socle en pierre de taille. Bec ouvert. Début du XXe siècle;No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200/300 -
#491
Een bronzen sierstuk in de vorm van twee barokke dolfijnen.
#644F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#621
#471
Een Afrikaans hoofd van gesculpteerd hout.
Tête africaine en bois sculpté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50/80