Similar lots by type
-
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
Kilim en laine. Noué main.No longer availableDim. 270 x 150 cmEstimate: € 60/100 -
#293
Een oude gobelin met een voorstelling van een meisje met vier hondjes. In recente mahoniehouten kader.
Gobelin ancien représentant une fille et quatre petits chiens. Dans un cadre en acajou récent.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette en laine. Nouée main.No longer availableDim. 138 x 119 cmEstimate: € 40/60 -
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 160 x 110 cmEstimate: € 40/60 -
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
“Bruxelles au Moyen Age”. Tapisserie récente.No longer availableDim. 130 x 220 cmEstimate: € 120/180 -
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
Lot de neuf petites carpettes et couloirs en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1112
Een kleine koperen luchter met een centrale coupe en drie lichtarmen met glazen lampenkappen in de vorm van rozen. Ophanging versierd met kleine porseleinen rozen.
Petit lustre en cuivre à coupe centrale et trois bras de lumière aux abat-jour en verre en forme de roses. Tige décorée de petites roses en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#706
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 326 x 243 cmEstimate: € 200/220 -
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
Lot de trois tapisseries mécaniques d’après des exemples anciens.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#456
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 317 x 124 cmEstimate: € 200/220
Other lots in this auction
-
#272J. Heyndricx
“Landschap met personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1886.
“Paysage aux personnages”. Huile sur toile. Signée et datée 1886.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#303
Een milieu-de-table van smeedijzer, versierd met bloemen en met een glazen coupe.
Milieu de table en fer forgé décoré de fleurs et avec coupe en verre.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/60 -
#633
Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met lammetjes.
Une théière hexagonale en porcelaine chinoise, décor multicolore de personnages et d’agneaux.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 70/90 -
#285
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,88 gEstimate: € 850/950 -
#282
Een wit- en grijsgepatineerde paravent met drie panelen met een romantisch decor van personages in een landschap.
Paravent laqué gris et blanc à trois panneaux décorés de personnages romantiques dans un paysage.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 120/200 -
#318
Twee lezende monniken en een heraldische leeuw met wapenschild van gesculpteerd eikenhout.
Deux moines lisant et un lion héraldique à l’écusson en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#341
“Staande beer met hoed”. Een bronzen stempel met initialen ‘A. D.’.
“Ours debout tenant un chapeau”. Cachet en bronze aux initiales A.D.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 30/40 -
#495India
Twee verschillende halssnoeren van zilver en half edelstenen.
Deux colliers en argent aux pierres précieuses.No longer availableDim. 184,93 gEstimate: € 80/120 -
#886
Een violontafel van gesculpteerd en deels zwartgelakt notenhout.
Table violon en noyer sculpté et partiellement noirci.No longer availableDim. 122 x 72 cmEstimate: € 180/220 -
#226
Een Hollandse linnenkast met twee grote en twee kleine gebombeerde laden onderaan en twee paneeldeuren bovenaan. De sleutelgaten met been. Begin XIXe eeuw.
Lingère hollandaise ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs vers le bas et à deux portes aux panneaux vers le haut. Entrées de serrures en os. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#724Jos CallaertsPeriod: 1896-1965
“Zicht op het begijnhof te Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue du béguinage de Lierre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100/120 -
#1031
Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.
Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.No longer availableEstimate: € 40/60