#106Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#456
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#506
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#466
#116
#56
#276Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#404Meshed
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#446
#86
Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#336Comag Carpet Industries
“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
#399Afghan
#136Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#16
#66
#126
#286Scipitar
#266
#306
Een Roemeens wollen tapijt met een decor dieren en ruiters.
#616
Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#726Krachi
#476
#396
Een sobere zuil van gedraaid hout.
#403
Twee borden, het ene met gedrukt decor van een landschap in blauw en wit. Japans werk. Het andere met een polychroom perzikendecor. Chinees werk, onderaan gemerkt.
Deux assiettes, l’une à décor imprimé d’un paysage en bleu et blanc. Travail japonais. L’autre à décor polychrome de pêches. Travail chinois avec marque au verso.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#632
#240
Chaîne en or blanc 18 et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et d’un béryl jaune de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,97 gEstimate: € 850/1000 -
#279
“Bosweg”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Chemin forestier”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/100 -
#337
#533
Een Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
#791
#477Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Speelgoedzaaier”. Série Rouge. Première édition. Dos détaché ainsi que le bloc. “De Ijzeren Schelvis”. Série Rouge. Première édition. 1955. En état.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#540
Een centraal Afrikaanse jutten hoed.
#501Märklin
#154Constant Simon
“Portrait de la femme et la fille de l’artiste”. Huile sur toile. Signée et datée 1889.No longer availableDim. 60 x 43 cmEstimate: € 100/120