#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#456
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
#293
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
#1112
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
#706
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 326 x 243 cmEstimate: € 200/220
#610Rodania
Drie verschillende roestvrijstalen horloges.
Trois horloges en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#862
#607
Een paar vazen van Chinees porselein met famille verte decor en famille rose bloemen in uitsparingen, rechthoekige doorsnede. Onderaan gemerkt.
Paire de vases à décor famille verte et aux fleurs famille rose dans des cartouches. Panses rectangulaires. Marques sous les bases.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 300/400 -
#745Dani Mor Quartz
Een roestvrij stalen polshorloge.
#772
Omega De Ville
Een roestvrij stalen dameshorloge.
No longer availableEstimate: € 300/500 -
#518
Een lot van tien Chinese e.a. borden met verschillende decors. Grotendeels XIXe eeuw.
Lot de dix assiettes en porcelaine de Chine et autres aux décors divers. En grande partie du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#993
Een paar wit marmeren zuilen.
#422
#1095
#646
Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.
#678
Un vase en porcelaine de Canton multicolore, partiellement doré, décor aux fleurs et oiseaux. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80/120