#664Gabbeh
#369
#689Hamadan
#389
Een groot en een klein Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#339
Een antiek Oosters wollen tapijt. Enige slijtage.
#329
Een antiek handgeknoopt Oosters tapijt.
#342
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#405
Een koperen luchter met twaalf lichtarmen en pendeloques van kristal.
#482
#780
Een sac-à-perles luchter van koper en kristal.
Sac-à-perles en cuivre et cristal.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#382
Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#359
#644Shiraz
#714Bidjar
#662Heriz
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#654Gabbeh
#712
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#694Koliai
#566Tabriz
#334
#659Tabriz
#679Gabbeh
#619Bidjar
#462
Een grote handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Grand couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 389 x 85 cmEstimate: € 80/120
#455Gaby De Pauw
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 71 cmEstimate: € 120/200 -
#579
“Composition”. Technique mixte à basis d’une reproduction de Malevich. Porte un monogramme E.L.No longer availableDim. 63 45 cmEstimate: € 60/100 -
#185Jaeger-Lecoutre
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge. Genummerd.
#600
Een zittende Boeddha van meerkleurig Chinees porselein.
#194
#162Dirk Baksteen
“Hoeve”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#219Vera Noens
“Woestijnzon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#326
Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.
#542
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Heyter 37.
“Composition”. Huile sur toile. Pote une signature: Heyter ‘37.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 180/220 -
#103
#681
#99Kamberov (?)
“Zicht op St. Petersburg. Olieverf op doek.
“Vue de Saint-Pétersbourg”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/120