#187
Een elegant avondtasje van slangenleder.
Sac de soir élégant en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#368Delvaux
#371Delvaux
Een bruin lederen handtas. Gemerkt.
Sac à main en cuir brun. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#183Delvaux
Een rugzakje van cognackleurig leder.
Zes diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: drie kleinere: 86-576, “Mao bij soldaten”. 86-601, “Schrijfles”. 86-764, “Landschap”. Iets groter: 86-763, “Ruiters”. 8172-208, “Landschap”. Langwerpig: 86-716, “Follow the communist party forever, follow Chairman Mao forever”.
Six affiches propagandistes chinoise des années 70: trois plus petites: 86-576, “Mao chez des soldats”. 86-601, “Leçon d’écriture”. 86-764, “Paysage”. Plus grandes: 86-763, “Cavaliers”. 8172-208, “Paysage”. Allongée: 86-716, “Follow the communist party forever, follow Chairman Mao forever”.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#98
Een reeks van zes wijnglazen van groen kristal met vergulde rand, de voet versierd met een verguld balletje. We voegen er vier glazen van blauw halfkristal met een geslepen decor aan toe.
#157
#712Jan Van Baelen
“Schapen en kippen in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moutons et poules dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 79 cmEstimate: € 200/300 -
#292
#335Diesel
Een horloge met lederen polsband in originele doos.
#1
Vijf oude fotolijsten en twee oude fotoalbums in diverse uitvoeringen. We voegen er nog een geschilderd meisjesportret aan toe. XIXde eeuw.
Cinq anciens cadres à photographies et deux albums de photos divers. Nous ajoutons un petit portrait de jeune fille ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#704
#694Louis PeetersPeriod: 1876 - 1964
“Liggend naakt”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu couché”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 42 x 69,5 cmEstimate: € 80/120 -
#651
Een lot van vijf gesculpteerde ivoren tanden, waarvan vier versierd met olifantjes en een krokodil. Eerste helft van de XXste eeuw.
Lot de cinq sculptures en ivoire dont quatre décorées d’éléphants et un en forme de crocodile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#441Royal Doulton & Co.
#8
Een lot varia bestaande uit een aardewerken kruikje en pique-fleurs, een kalebas en een rond lederen doosje met daarin een kleine Madonna met Kind van gepolychromeerd aardewerk (vermoedelijk XVIIde eeuw).
Lot varié comprenant une cruche en faïence, un pique-fleurs, une gourde et une boîte ronde en cuir contenant une petite Vierge à l’Enfant en grès polychrome (probablement du XVIIe siècle).No longer availableEstimate: € 25/35