Similar lots by type
-
#782
Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in neogotische stijl, bovenaan getooid met twee leeuwen met een schild. Omstreeks 1900.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style gothique. Le dessus surmonté de deux lions et un écusson. Vers 1900.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 120/200 -
#766
Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Bureau à patine blanche de style Louis XV. Tablette en vachette.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 650/700 -
#614
Een buffetkast van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie met twee paneeldeuren langs een centraal klapblad en met drie laden boven- en onderaan.
Buffet en bois de placage décoré de marqueterie florale. Ouvrant à deux portes pleines flanquant un abattant et avec trois tiroirs vers le haut comme vers le bas.No longer availableDim. 135 x 200 x 46 cmEstimate: € 200/240 -
#516
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout met een gëetst lederen bekleding, met een barok decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté recouvert de cuir gravé à décor baroque d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#623
Een notenhouten eetkamer bestaande uit twee buffetten met marmeren bladen en een spiegel, een trumeau en een tafel.
Garniture de salle à manger en noyer comprenant deux buffets aux tablettes en marbre, un trumeau et une table.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#786
Een kleine commode van gesculpteerd eikenhout met twee paneeldeurtjes onder een lade.
Petite commode en chêne sculpté à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. 82 x 69 x 42 cmEstimate: € 6à/100 -
#752
Een octogonale Chinese piedestal van gesculpteerd hardhout met een marmeren blad.
Piédestal octogonal chinois en bois de fer sculpté. Tablette en marbre.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/120 -
#426
Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#767
Een armstoel van witgelakt hout met fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en bois laqué blanc à couverture de velours. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#629
Een barmeubel in Lodewijk XV-stijl met twee maal twee paneeldeuren, versierd met ingelegde koperen motieven.
Meuble bar de style Louis XV ouvrant à deux fois deux portes pleines décorées d’incrustations de cuivre.No longer availableDim. 145 x 95 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#756
Vier armstoelen van gesculpteerd en witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Quatre fauteuils en bois sculpté et laqué blanc de style Louis XVI.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 80/120 -
#632
Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.
Bibliothèque à deux corps en acajou.No longer availableDim. 200 x124 cmEstimate: € 200/400 -
#645
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. 91 x 49 cmEstimate: € 80/100 -
#774Mauthe
Een driedelig aardewerken klokstelletje met een gedrukt blauw en wit decor. Klein letsel achteraan.
Garniture de cheminée trois pièces en faïence à décor imprimé bleu et blanc. Petit dégât à l’arrière.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 60/100 -
#617
Een kwartronde hoekvitrine in Engelse stijl. Bovenaan twee deuren met latwerk, centraal twee laden, onderaan twee paneeldeuren. Georgian stijl.
Encoignure-vitrine en quart de cercle de style anglais. Le dessus à deux portes vitrées à lattes, deux tiroirs centrales et le bas à deux portes pleines. Style Georgian.No longer availableDim. H. 212 cmEstimate: € 300/500 -
#754
Een haardscherm van gedreven koper met voorstelling van personages rond een spinnewiel.
Pare-feu en cuivre repoussé représentant des personnages autour d’un rouet.No longer availableDim. H.102 cmEstimate: € 40/60 -
#759
Een bergère met poef van zwartgelakt hout en met beige stoffen bekleding in Lodewijk XV-stijl.
Bergère et ottoman en bois laqué noir recouvert de tissu beige. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 30à/350 -
#792
Een groot lot varia met een koperen stoel, een werktafeltje met muziek, een koperen kandelaar, een kristallen plafonnière, porseleinen beeldjes en voorwerpen, diverse houten doosjes, enz.
Grand lot varié comprenant une chaise en cuivre, un table à ouvrage à musique, un candélabre en cuivre, un plafonnier en cristal, des statuettes et des objets en porcelaine et différentes boîtes en bois etc.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#435
Een barmeubeltje in de vorm van een houten ton met geelkoperen monturen. Met glazen achter een deurtje.
Meuble bar en forme de tonneau en bois aux montures en cuivre jaune. Des verres derrières une petite porte.No longer availableDim. H.57 cmEstimate: € 50/80 -
#630
Een gefineerd bridgetafeltje met gecanneleerde poten en een gevacheteerd blad.
Table à jeux en bois de placage aux pieds cannelés et tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#641
Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Vier gebogen poten met bronzen monturen.
Table ronde en bois de placage de style Louis XV. Quatre pieds volutes et montures en bronze.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 100/150 -
#788
Twee kandelaars van zamak en albast. Kleine letsels.
Deux candélabres en régule et albâtre. Petits dégâts.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 40/60 -
#768
Een driedelig klokstel van zamac en albast. De pendule versierd met een schilder. Klein letsel.
Garniture de cheminée trois pièces en régule et albâtre. La pendule surmontée d’un peintre. Petit dégât.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 120/200 -
#406
Een wandconsole van verguld hout in barokke stijl met een zwart houten blad (hersteld).
Console en bois doré de style baroque à tablette en bois noirci (recollée).No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#531
Katana en tanto van gesculpteerd en gegraveerd ivoor. Eén lemmet (van ivoor) gelijmd. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.
Katana et tanto en ivoire gravé et sculpté. Une lame recollée. Travail chinois début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#548
Een opgezette cobra.
Cobra empaillée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80/120 -
#758
Staande klok met eikenhouten kast. Tijdperk Lodewijk XVI. Wijzerplaat van koper en tin, gemerkt Jacobus Joosten à Maeseyck (1740-1807)
Horloge de vestibule à gaine en chêne sculpté. Cadran en cuivre et étain, marqué Jacobus Joosten à Maeseyck (1740-1807). Epoque Louis XVI.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#10
Een 14 karaats geel gouden hanger met camee, een zilveren hanger met edelweiss, een broche met Delfts aardewerk, een fantasiearmband met tijgeroog e.a.
Pendentif avec camée en or jaune 14 ct, un pendentif en argent à l’edelweiss, une broche avec faïence de Delft, un bracelet de fantaisie avec oeil de tigre e.a.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#27Foley
Een servies van meerkleurig porselein met een vogel- en bloemendecor in Lodewijk XV-stijl. Bestaande uit zes kopjes, zes onderschoteltjes en zes borden. Model Broadway. Engeland.
Service en porcelaine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux de style Louis XV. Comprenant six tasses, six soucoupes et six assiettes. Modèle Broadway. Angleterre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#230
Een 18 karaats geel gouden ring bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een robijn van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un rubis de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,67 gEstimate: € 400/500 -
#71Amphora
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van florale motieven en een vogel in reliëf. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs et d’un oiseaux en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/250 -
#627
“Don Quichote”. Standbeeld gemaakt van recuperatiemateriaal, metaalkleurig gespoten.
“Don Quichotte”. Sculpture en matériel de récupération. En peinture métalique.No longer availableDim. H.220 cmEstimate: € 200/300 -
#491
Een Afrikaans houten masker. Baoule, Ivoorkust.
Masque en bois. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#467
Een lot van acht Ethiopische kruizen van verzilverd metaal.
Lot de huit crucifix éthiopiens en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#704
Een guqin met vergulde versieringen en enige schildpadinleg.
Un guqin aux motifs dorés et incrusté d’écaille.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#292Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 100/150