Similar lots by type
-
#718
Een lot ivoor, bestaande uit vier beeldjes, een krokodilletje en enkele brievenopeners. Grotendeels Afrikaans.
Un lot d’objets en ivoire, comprenant quatre statuettes, un petit crocodile et coupe papiers. En grande partie d’origine africaine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#128
Een bureaustel van hardhout en ivoor met inktpotjes en een vloeiblok.
Une garniture de bureau en bois exotique et ivoire, et un buvard.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#697
Een slagtand van gesculpteerd ivoor in de vorm van dieren en personages. We voegen er een antiloop van gesculpteerd ivoor aan toe. Afrikaans werk. Eerste helft XXe eeuw.
Une défense en ivoire sculptée en forme de personnages et animaux. Nous ajoutons une antilope sculptée en ivoire. Travail africain. début XXième siècle.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#468
Een paardenkar en en ossenkar van fijn gesculpteerd ivoor.
Deux charrues en ivoire sculpté.No longer availableDim. l: 12 cmEstimate: € 20/30 -
#712Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“De afvaart”. Olieverf op ivoor. Gesigneerd.
“Le départ”. Huile sur ivoire. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 18 cmEstimate: € 200/250 -
#498
Een groot lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een slabestek, enkele hoofden, een halssnoer, enz. evenals een vaasje van ebbenhout en een vogeltje van hoorn.
Un grand lot d’objets africains en ivoire, comprenant un couvert à salade, quelques têtes, un collier, etc. Egalement un petit vase en ébène et un petit oiseau en corne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#203
“Officier” & “Dame met parasol”. Een paar beeldjes van verguld brons met ivoren handjes en gezicht en op onyxen voetstukken.
“Officier” et “Dame à l’ombrelle”. Paire de statuettes en bronze doré aux mains et visages en ivoire et sur socles en onyx.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 1500/1600 -
#458
Een leeuwtje van gesculpteerd ivoor.
Un petit lion en ivoire sculpté.No longer availableDim. l: 7,5 cmEstimate: € 60/80 -
#461
Een gesculpteerde ivoren slagtand in de vorm van een jongen in de bekken van twee krokodillen.
Une défense en ivoire sculptée représentant un garçon aux abois de deux crocodiles.No longer availableDim. l: 59 cmEstimate: € 100/120 -
#447
Twee verschillende Chinese wijzen en een reeks olifantjes van gesculpteerd ivoor.
Une file d’éléphants et deux sages en ivoire sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#61
Een kruithoorn met ivoren stop.
Une corne à poudre avec bouchon en ivoire.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#487
Een Ruyi van verzilverd metaal. Gemerkt.
Un Ruyi en métal argenté. Marque à la base.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#510
Een schotel van gecraqueleerd celadonporselein.
Plat en porcelaine craquelée de couleur céladon.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 40/50 -
#756
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Deux carpettes d’Orient. Nouées main.No longer availableDim. 187 x 100 & 180 x 105 cmEstimate: € 30/50 -
#308
Een vaas van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. “Tip Gallé”. Roemenië, jaren ‘90.
Un vase en pâte de verre, style art nouveau, avec décor en gravure représentant des fruits et feuillage. “Tip Gallé”. Roumanie, ‘90.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/180 -
#670
“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#23
Twee kleine porseleinen art deco beeldjes van jonge baadsters die opschrikken voor een gigantische vlieg. Kleine manco’s.
Deux statuettes art deco en porcelaine représentant deux nageuses et une mouche géante. Dégâts.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 20/25 -
#34Eugène LaermansPeriod: 1864 - 1940
“Op het veld”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat, gemonogrammeerd en gedateerd 1891 binnen de plaat.
“Sur le champ”. Eau-forte. Signée hors planche, monogrammée et datée 1891 dans la planche.No longer availableDim. 24 x 17,5 cmEstimate: € 40/60 -
#729
“Stilleven met speelgoed”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux jouets”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/100 -
#162Lea Steppe
“Italiaanse poppen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Poupées italiennes”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableEstimate: € 150/220 -
#153
Een driedelig koffiestel van Naams aardewerk met zilveren monturen, bestaande uit een kan, een suikerpot en een melkkannetje. Deksel van de suikerpot beschadigd. XIXe eeuw.
Une service à café trois pièces en faïence de Namur avec montures en argent. Comprenant une cafetière, un sucrier et un pot à lait. Couvercle du sucrier est endommagé. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#235
Postzegelalbums. Davo. - Deutschland 1872-1945. - B.R.D. 1945-1986. B.R.D. & Berlin 1948 e.v. (zeer onvolledig). D.D.R. 1950-1974.
Albums aux timbres-poste Davo. - Allemagne 1872-1945. - RFA 1945-1986. RFA et Berlin 1948 et après (très incomplet) RDA 1950-1974.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#357
Een oude sigarenplank met opschrift ‘G. Siebert, Hanau A. M.’
Une vieille planche à cigares, inscription ‘G. Siebert, Hanau A. M.’No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 25/35