Similar lots by type
-
#116
Twee beelden van zamak zonder sokkel.
Deux statuettes en régule sans socles.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 & 43 cmEstimate: € 60/80 -
#28
Een groep van monochroom wit biscuit in de vorm van een moeder met haar dochter bij een hekje. Beschadiging aan de hoed en het hekje.
Groupe en biscuit monochrome blanc représentant une mère et sa fille devant une grille. Chapeau et grille accidentés.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15/25 -
#111
“Boogschutster met fazanten”. Een groep van brons op zwart marmeren sokkeL Eén fazant opnieuw te montereren. Boog beschadigd. Jaren ‘30.
“Archère aux faisans”. Groupe en bronze sur socle en marbre. Un faisan à remonter, arc accidenté. Années 30.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 55 cmEstimate: € 40/50 -
#107
Een meisjesbuste van terracotta.
Buste de jeune fille en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#117
“Zittende jonge vrouw”. Een gipsen beeld met meerkleurig patina.
“Jeune femme assise”. Sculpture en plâtre à patine polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 50/70 -
#118
“Slapende Bacchus”. Een beeldje van met koper overtrokken gips naar een werk van Jaquet. Op marmeren sokkel met een bloemvormig lampje met glazen kapje. Te restaureren.
“Bacchus dormant”. Statuette en cuivre sur plâtre d’après une oeuvre de Jaquet. Sur socle en marbre et avec petite lampe en forme de fleur en verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#27
“Snap het dan!”. Een beeld van composiet.
“Snap het dan!”. Groupe en composite.No longer availableOnline onlyDim. h: 47 cmEstimate: € 40/60 -
#141
Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 98 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#110
“Masanielo & Fenela”. Een beeld van zwartgepatineerd terracotta. Hoofd gerestaureerd.
“Masanielo et Fenela”. Sculpture en terre cuite à patine foncée. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 50/80 -
#43
“Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#55
Een gedeeltelijk kaststel van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl, bestaande uit een coupe en een vaas, versierd met een bloemenmotief.
Garniture de cheminée en faïence polychrome de style art nouveau, comprenant une coupe et un vase décorés de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#8
Twee paar metalen Japanse vaasjes, waarbij één met een landschapsdecor en één met een decor van pauwen van parelmoer.
Deux paires de vases japonais dont une aux paysages et une aux paons en nacre.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 25/30 -
#131
Een theepot van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900. Niet gemerkt.
Théière en porcelaine polychrome et doré à décor de fleurs peint à la main. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 10/20 -
#166
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee mandjes, een coupe op voet, een mooie gedecoreerde presenteerstaander en een groentenschaal met deksel.
Lot de métal argenté comprenant deux paniers, une coupe sur piédouche, un présentoir joliment décoré et un légumier couvert.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/35 -
#130
Een lot Limogesporselein, bestaande uit een fruitschaal, een grote theekop met schotel, een mokkatasje met schoteltje en twee schaaltjes met ontwerpen van Bakst.
Lot de porcelaines de Limoges dont une coupe à fruit, une grande tasse à thé à soucoupe, une tasse à moka et soucoupe et deux plats aux dessins de Bakst.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#161
Een lot glas, bestaande uit een lampje van oranje glas, een olielamp van opaalglas en een stolp.
Lot de verres comprenant une lampe orange, une lampe à huile en opaline et une globe.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 - 36 cmEstimate: € 20/25 -
#122
Een siermandje en een schaal van meerkleurig aardewerk. Het eerste met een decor van kastanjebladeren, het tweede met geometrische motieven.
Corbeille et plat en faïence polychrome. La première à décor de feuilles de châtaigne, le deuxième aux motifs géométriques.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & Ø: 21 cmEstimate: € 20/25 -
#157
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit schoteltjes, belletjes, dekseldoosjes, een kandelaar, enkele golftrofeeën, een bekertje, een mandje, ...
Lot de métal argenté comprenant des plats, de sonnettes, de boîtes, un candélabre, des trophées de golfe, un gobelet, un panier etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Estimate: € 20/30 -
#34
Een kruikje en een siervaas in de vorm van een Franse lelie. Beide van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Petite cruche et vase décoratif en forme d’une fleur de lys française. Les deux en faïence polychrome. Marque sous les bases.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 15/25 -
#83
Een lot bronzen wandplaquettes, bestaande uit twee vrouwenhoofden, een kinderportret, een voorstelling van een meisje bij een boerenpaard en een voorstelling van een schilder.
Lot de plaquettes murales représentant deux têtes de femmes, un portrait d’enfant, une fille avec un cheval de trait et un peintre.No longer availableOnline onlyDim. l: 12 - 21 cmEstimate: € 40/60 -
#145
Een lot miniatuur voorwerpjes van tin, bestaande uit een strijkijzer, een telefoon, een vikingschip, een pendule, een sierbord met wapenschild, twee kandelaars, twee pannen, een waterkan, twee emmers en een kolenbak.
Lot de miniatures en étain dont un fer à repasser, un téléphone, un bateaux des Viking, une pendule, une assiette à l’écusson, deux bougeoirs, deux poêlons, une verseuse, deux seaux et un bac à charbon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 10/15 -
#47
Een schild van een zeeschildpad van kunststof met een voorstelling van de ontdekkingen van James Cook.
Carapace d’une tortue de mer en plastique représentant les découvertes de James Cook.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 15/20