Other lots by Cartier
Similar lots by type
-
#4
Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.
Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. L. 101 cmEstimate: € 200/300 -
#766Daum, France
Een coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#381
Een lot van zeven verschillende kristallen karaffen. We voegen er twee longdrinkglazen van De Coene aan toe.
Lot de sept carafes diverses en cristal taillé. Nous ajoutons deux verres de long drink à la marque de De Coene.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#447Orrefors
Een schaal van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Plat en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#757
Een witgelakte fauteuil in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil de style Louis XV laqué blanc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#348Val St. Lambert
Een karaf van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#342
“Sir Baden Powell”. Zeefdruk naar een schilderij van Georges Blommaert (1920-2008) gedateerd 1953. Gesigneerd buiten de plaat in 2005 en authentificatie door Gerechtsdeurwaarder Jan Vindelinckx.
“Sir Baden Powell”. Sérigraphie d’après un tableau par Georges Blommaert (1920-2008) daté 1953. Signée hors planche en 2005 et authentifiée par Huissier de Justice Jan Vindelinckx.No longer availableDim. SteinbachEstimate: € 20/30 -
#178Val St. Lambert
Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kristal, roze gekleurd in de massa. De grootste gemerkt met sticker.
Lot de trois vases différents en cristal taillé colorés rose dans la masse. Le plus grand avec étiquette.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#463Lalique, france
Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Plat octogonal en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 180/200 -
#303
Twee boterpotjes van kleurloos geslepen kristal. Kleine randschade.
Deux beurriers en cristal incolore. Petits usures au bord.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#452
Een kristallen art deco likeurstel, bestaande uit een karaf met 950 ‰ zilveren montuur en vijf borreltjes.
Garniture à liqueur art déco en cristal comprenant une carafe à monture en argent 950‰ et cinq goûtes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#428
Een coupe van Canton porselein. Onderaan gemerkt. Hedendaags Chinees werk.
Coupe en porcelaine du Canton. Marque sous la base. Travail chinois contemporain.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 30/50 -
#27
Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.
Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#103
Een likeurstel van kleurloos kristal op een dienblad van spiegelglas. Bestaande uit een karaf in Lodewijk XVI-stijl met verzilverd montuur en vijf glaasjes.
Garniture à liqueur en cristal incolore taillé et gravé sur plateau miroir. Comprenant une carafe de style Louis XVI à monture argenté et cinq goûtes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#53
Twee drageoirs van kleurloos geslepen kristal.
Deux drageoirs en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#149Val St-Lambert e.a.
Een lot van 10 stuks geslepen kristal met asbak, drageoir, diverse vazen, een tafelbel enz. Overwegend gemerkt. Een aantal schilfers en beschadigingen.
Lot de 10 pièces en cristal taillé dont un cendrier, un drageoir, des vases divers, une sonnette etc. La plupart avec marque. Quelques éclats et dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#718
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit twee asbakjes, een bonbonnière, een belletje (gebarsten) en een aansteker. De eerste vier gemerkt van Val St. Lambert, het laatste Swarovski.
Lot de cristaux incolores comprenant deux cendriers, une bonbonnière, une sonnette (fissure) et un allumeur. Les quatre premiers à la marque de Val St-Lambert. Le dernier de Swarovski.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#257Val St. Lambert
Een kristallen vaas met getorste ribben, roze gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal aux côtes torses coloré rose dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#102Val St. Lambert
Een kristallen vaas op voet, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase sur piédouche en cristal. Coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/80 -
#540Val St. Lambert
Een vaas van gerookt en zwart kristal. Tijdperk art deco. Kleine randschade. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal noir et fumé. Epoque art déco. Petit éclat à la base. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100/150 -
#238
Een vaas van kleurloos geslepen kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Wolfers. 800 ‰.
Vase en cristal taillé incolore à monture en argent. Poinçons de Wolfers et 800‰.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200/240 -
#18
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#377
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#243
Een doosje van mauve kristal met een zilveren montuur. Gemerkt van Delheid. 800‰.
Boîte en cristal mauve à monture en argent. Poinçons de Delheid et 800‰.No longer availableDim. b: 16 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#91
Een paar boekensteunen van celadonkleurig aardewerk in de vorm van bizons. Periode art deco.
Paire de serre-livres en faïence céladon en forme de bisons. Période art déco.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#357
Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit schalen, theepotjes, filters, schoteltjes, enz. Overwegend Wiskemann.
Grand lot de métal argenté comprenant des plats, des théières, des filtres, des petits plats etc. En majorité par Wiskemann.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#402
Een schotel van celadonkleurig porselein met een reliëfdecor op de vleugel.
Plat en porcelaine céladon à décor en relief sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120/140 -
#280K. Roskopf & Cie
Een zakhorloge van roestvrij staal.
Montre à gousset en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#669
Een lot grafiek, bestaande uit vierentwintig zichten op Nederlandse steden, kerken, kastelen, enz.
Lot de gravures comprenant 24 vues de villes, châteaux et églises hollandais etc.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#73
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiekan, een melkkannetje, een suikerpot, een dienblad en een peper- en zoutstelletje. Op het laatste na allemaal gemerkt van Wiskemann.
Lot de métal argenté comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, un plateau et une garniture à sel et poivre. Sauf ce dernier, les pièces sont marquées Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#152Pilat
“Veenzicht met berken”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue des fagnes aux bouleaux”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#191
Een scribaan van zwartgelakt hout in Napoleon III-stijl en ingelegd met geel koperen details. XIXe eeuw.
Scriban en bois laqué noir de style Napoléon III. Incrusté de cuivre jaune. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#486
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 208 x 158 cmEstimate: € 40/60 -
#14
Een Victoriaanse zeemanskoffer van beschilderd dennenhout.
Coffre de marin victorien en sapin peint.No longer availableDim. b: 75 cmEstimate: € 60/100 -
#543
Een lot Boeddha’s in diverse uitvoeringen.
Lot de Bouddha divers.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#738
Coupe van Saksisch porselein, gedragen door putti. Onderaan gemerkt Von Schierholz.
Coupe en porcelaine de Saxe portée par quatre putti dansant. Marque sous la base: Von Schierholz.No longer availableDim. Ø 26,5 cmEstimate: € 50/80