Similar lots by type
-
#638
Een driedelig kaststel van Chinees blauw en wit porselein. XIXe eeuw.
Garniture de vases trois pièces en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 600/1000 -
#148
Een schouwpendule in Lodewijk-XV-stijl van roodgelakt hout en geel koper. We voegen er twee geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten aan toe.
Pendule murale de style Louis XV en bois laqué rouge et laiton. Nous ajoutons deux candélabres en laiton à cinq lumières.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 200/220 -
#695
Een marmeren klokstel met koperbeslag.
Garniture de cheminée en marbre aux montures en cuivre.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#362H.W.L. Blooys
Kunstmap met zeven erotische litho’s. Gedateerd 1979. Map in potlood gesigneerd en genummerd 29/120.
Portefeuille à sept lithographies érotiques. Datées 1979. Couverture signé en crayon et numéroté 29/120.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#57
Een flesje van meerkleurig aardewerk met een decor van een vrouw met fruit.
Petit flacon en faïence polychrome à décor d’une femme portant des fruits.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20/25 -
#479
“Badende naakten”. Olieverf op paneel.
“Baigneuses”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 100/150 -
#627
Een Chinees porseleinen theebus met personages in het decor.
Boîte à thé en porcelaine de Chine à décor de personnages.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 40/60 -
#642
Koperen luchter met vijf armen. Omstreeks 1900.
Lustre en cuivre à cinq bras de lumière. Vers 1900.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200/240 -
#754H. Opdebeeck
“Stilleven met vis”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1926.
“Nature morte au poisson”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1926.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 50/80 -
#829
Een kleine en sobere chaise commode van eikenhout.
Chaise commode petite et sobre en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#397
Een Boomse vaas van kleurloos en verguld glas. Midden van de XXste eeuw.
Vase en verre de Boom incolore à décoration dorée. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/50 -
#379Robert CrommelynckPeriod: 1895 - 1965
“Venus en Neptunus”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 255/400.
“Vénus et Neptune”. Eau forte. Signée hors planche et numérotée 255/400.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 30/35 -
#38
Een paar tabakspotten van meerkleurig aardewerk met koperen deksels.
Paire de pots à tabac en faïence polychrome aux couvercles en cuivre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/120 -
#285Omega Seamaster
Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Met certificaat.
Montre homme automatique en acier inoxydable. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 250/400 -
#7
Een handgeschilderd miniatuur damesportret op karton.
“Portrait de dame”. Miniature peinte à la main sur carton.No longer availableDim. 10 x 7,5 cmEstimate: € 70/100