Similar lots by type
-
#17
Een lot religieuze voorwerpen, bestaande uit twee verzilverde schrijntjes, waarbij één met de kruisweg en de andere voor Onze Lieve Vrouw van Lourdes, een meerkleurig porseleinen kruisbeeld en een miniatuur Madonna van Halle van Brussels porselein.
Lot d’objets religieux comprenant deux écrins en métal argenté dont un représentant le chemin de la croix, l’autre la Sainte Vierge de Lourdes, un crucifix en porcelaine polychrome et une miniature de la Vierge Noire de Halle en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#755
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, kandelaars, een paar obconische bekers, enz...
Lot varié de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé, des candélabres, une paire de gobelets obconiques etc.No longer availableEstimate: € 240/280 -
#437
Een Guanyin-scepter en een herdenkingsmunt van verzilverd metaal.
Sceptre de Guanyin et médaillon en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#805
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit dienbladen, olie-en azijnstelletjes, een serviethouder en een sauskom. Grotendeels Wiskemann.
Lot varié de métal argenté comprenant des plateaux, des crudités, un rond de serviette et une saucière. En grande partie Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#337
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een paar waterkannen en een paar kandelaars. Engels werk.
Lot de métal argenté comprenant deux verseuses et une paire de candélabres. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#491Ernest Patris
“Vrouwenbuste”. Verzilverd metaal. Gesigneerd op de sokkel.
“Buste de jeune femme”. Métal argenté. Signature gravée dans le socle.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 100/120 -
#353
Een jardinière van verzilverd koper, versierd met bloemen in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
Jardinière en cuivre argenté décorée de fleurs en relief. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#8
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee art nouveau plaquettes met decors in reliëf, twee schaaltjes en een keteltje.
Lot de métal argenté comprenant deux plaquettes art nouveau aux décors en relief, deux petits plats et une petite bouilloire.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#89Mapin & Webb Ltd.
Een koffie- en theestelletje van verzilverd metaal op een dienblad van Wiskemann. afkomstig van een schip van de Shaw, Shavill & Albion Line.
Garniture à café et à thé en métal argenté. Sur un plateau de Wiskemann.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#507
Een Guanyin op draak van verzilverd metaal. Chinees werk.
Guanyin sur dragon en métal argenté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 90/120
Other lots in this auction
-
#2
“De slag om Deurne tussen de Spanjaards en de Staatsknechten, waarbij de kerk en het dorp afbrandden”. Een oude gravure door Fr. Hoberger.
“La bataille de Deurne entre les espagnols et les soldats de l’état pendant laquelle l’église et le village brûlaient”. Ancienne gravure par Fr. Hoberger.No longer availableDim. 19 x 27,5 cmEstimate: € 40/50 -
#597
Een grote schotel van meerkleurig Chinees porselein naar het Chine de Commande met het Nederlands wapen in het decor.
Grand plat en porcelaine polychrome d’après les Chines de Commande décoré d’un blason hollandais.No longer availableDim. Ø:46 cmEstimate: € 600/650 -
#200
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelhalssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct en een centrale zuivere diamant van ± 0,84 ct.
Collier aux maillons en or jaune et blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct et d’un diamant pur central de ± 0,84 ct.No longer availableDim. 22,20 gEstimate: € 2600/2800 -
#175
Een 18 karaats geel gouden halssnoer met parels.
Collier en or jaune 18 ct avec perles.No longer availableDim. 7,81 gEstimate: € 160/250 -
#361Lodewijk Van Boeckel
Een fotokader van smeedijzer, versierd met rozen. Gesigneerd.
Cadre à photographies en fer forgé décoré de roses. Signé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/80 -
#78
Een paar borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe eeuw.
Paire d’assiettes en faïence de Strasbourg. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25a/40 -
#112
Een lot van dertien zilveren lepeltjes, getooid met een lama. 900‰.
Lot de treize cuillères en argent, décorées d’un lama. 900‰.No longer availableDim. 150,8 gEstimate: € 40/60 -
#131
Een oude jagersdolk met gegraveerd lemmer.
Dague de chasseur ancienne à la lame gravé.No longer availableDim. L 57 cmEstimate: € 140/180 -
#351
Een coupe op voet, in de vorm van een nautilusschelp, van gedeeltelijk gesatineerd glas. Onderaan gegraveerd: “R. Lalique, France”.
Coupe sur piédouche en forme de coquille nautilus en verre partiellement satiné. Gravure sous la base: “R. Lalique, France”.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 40/50 -
#760
9 albums Artis-Historia (USSR, Groenland, Marokko, Griekenland, Ierland, Peru, Arabië, Sicilië, Eilanden in de Indische Oceaan, compleet).
9 albums d’Artis-Historia (Union Soviétique, Groenland, Maroc, Grèce, Irlande, Pérou, Arabie, Sicile, Îles de l’Océan Indien, complets).No longer availableEstimate: € 60/70 -
#68E. Werner
“De aanbidding”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gesigneerd en onderaan gemerkt. Kleine manco.
“L’adoration”. Groupe en biscuit monochrome blanc. Signé au verso et marque sous la base. Petit manquant.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#167
Een schaal van meerkleurig glaspasta, versierd met twee hoofden.
Coupe en pâte de verre polychrome décorée de deux têtes.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 160/200