Similar lots by type
-
#353
Een jardinière van verzilverd koper, versierd met bloemen in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
Jardinière en cuivre argenté décorée de fleurs en relief. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#337
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een paar waterkannen en een paar kandelaars. Engels werk.
Lot de métal argenté comprenant deux verseuses et une paire de candélabres. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#805
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit dienbladen, olie-en azijnstelletjes, een serviethouder en een sauskom. Grotendeels Wiskemann.
Lot varié de métal argenté comprenant des plateaux, des crudités, un rond de serviette et une saucière. En grande partie Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#507
Een Guanyin op draak van verzilverd metaal. Chinees werk.
Guanyin sur dragon en métal argenté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 90/120 -
#17
Een lot religieuze voorwerpen, bestaande uit twee verzilverde schrijntjes, waarbij één met de kruisweg en de andere voor Onze Lieve Vrouw van Lourdes, een meerkleurig porseleinen kruisbeeld en een miniatuur Madonna van Halle van Brussels porselein.
Lot d’objets religieux comprenant deux écrins en métal argenté dont un représentant le chemin de la croix, l’autre la Sainte Vierge de Lourdes, un crucifix en porcelaine polychrome et une miniature de la Vierge Noire de Halle en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#381
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje en suikerpot op dienblad. We voegen er een grote komfoor aan toe.
Garniture à café et à thé en métal argenté comprenant une cafetière, théière, pot à lait et sucrier sur plateau. Nous ajoutons un réchaud.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#755
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, kandelaars, een paar obconische bekers, enz...
Lot varié de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé, des candélabres, une paire de gobelets obconiques etc.No longer availableEstimate: € 240/280 -
#8
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee art nouveau plaquettes met decors in reliëf, twee schaaltjes en een keteltje.
Lot de métal argenté comprenant deux plaquettes art nouveau aux décors en relief, deux petits plats et une petite bouilloire.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#491Ernest Patris
“Vrouwenbuste”. Verzilverd metaal. Gesigneerd op de sokkel.
“Buste de jeune femme”. Métal argenté. Signature gravée dans le socle.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 100/120 -
#437
Een Guanyin-scepter en een herdenkingsmunt van verzilverd metaal.
Sceptre de Guanyin et médaillon en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#97
Een paar siervazen van donkergepatineerd brons, versierd met guirlandes.
Paire de vases décoratifs en bronze à patine foncée décorés de guirlandes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#153
Twee etuis met twaalf zilveren lepeltjes en twaalf zilveren vorkjes.
Deux étuis contenant douze petites cuillères et douze fourchettes en argent.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#533
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van ruiters. Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de cavaliers. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#759Jef Wauters
“De houtsprokkelaarster”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La ramasseuse de bois mort”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 26, 5 x 42 cmEstimate: € 50/70 -
#675
Een lot geweven textiel uit Guatemala, Peru en Bolivië met sjaals, een poncho, kussenslopen, doeken enz. 19 stuks.
Lot de tissus de Guatemala, Pérou, Bolivie comprenant des châles, un poncho, des taies, des chiffons etc. 19 pièces.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#254Laurent MeeuwsPeriod: 1909-1989
“Stilleven met pioenen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux pivoines”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 42 x 36 cmEstimate: € 60/100 -
#199Frans SmeersPeriod: 1873 - 1960
“Staand naakt”. Potloodstudie op papier. Gesigneerd.
“Nu debout”. Etude en crayon sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#188
“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/400 -
#582
“Ballerina”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Russische School. Klein letsel.
“Ballerine”. Aquarelle sur papier. Signée. Ecole russe. Petit accident.No longer availableDim. 69 x 98 cmEstimate: € 180/220 -
#540Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 130/150 -
#40
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen en kraagknoopjes. We voegen er nog twee oorbellen met verschillende parels aan toe.
Paire de boutons de manchettes et de boutons de col en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux boucles d’oreilles aux différentes perles.No longer availableDim. 9,85 gEstimate: € 200/300 -
#357
Twee geslepen glazen coupes. Eén met metalen voet.
Deux coupes en verre taillé. Un exemplaire au piédouche en métal.No longer availableEstimate: € 25/35