Similar lots by type
-
#440Rochas pour Homme
Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een body gel en deodorant in een reistas.
Vaporisateur eau de toilette de 100 ml et un body gel et déodorant dans un étui de voyage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#520Ungaro
Een eau de parfum van 125 ml.
Eau de parfum de 125 ml.No longer availableEstimate: € 70/120 -
#550Hermés Calèche
Een vaporisator lichaamsolie van 100 ml.
Vaporisateur à l’huile corporelle de 100 ml.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#670Givenchy Amarige
Een vaporisator van eau de toilette 50 ml en silk body veil 200 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et “silk body veil” de 200 ml.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#800Vanderbilt
Drie vaporisators eau de toilette en een geparfumeerde poeder.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette et une poudre parfumée.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#823
Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60/80 -
#700Cacharel Amor pour Homme
Een vaporisator eau de toilette van 125 ml en een gel douche van 200 ml in speciale verpakking.
Vaporisateur d’eau de toilette de 125 ml et un gel douche de 200 ml dans un emballage spécial.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#610Guy Laroche
“Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.
“Fidji”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#590Ester Lauder
Een eau de parfum, beyond paradise in speciale verpakking van 150 ml.
Eau de parfum “beyond paradise” dans un emballage spécial de 150 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#228
“Meisje bij de waterput”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Naar een werk van Henri Plé.
“Fille à côté d’un puits à eau”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Henri Plé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 250/350 -
#435Loris Azzaro
“Oh la la”. Een vaporisator eau de parfum van 50 ml en een gel parfum.
“Oh la la”. Un vaporisateur à eau de parfum de 50 ml et un gel parfumé.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#227
“Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.
“Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 400/600 -
#430Chanel No 5
Drie vaporisators eau de toilette van drie maal 15 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de trois fois 15 ml.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#642
“De onbekwame fagotspeler”. Een bronzen buste op een sokkel van wit marmer. Naar een werk van Messerschmidt.
“Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 580/640 -
#7404711 Eau de Cologne
Drie verschillende verpakkingen van eau de Cologne, één in originele verpakking en één spray van 200, 100, en 150 ml.
Trois emballages différents d’eau de Cologne, un dans l’emballage d’origine et un spray. 200, 100 et 150 ml.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#730Givenchy III en Organza
Parfum in speciale verpakking 30 ml, eau de toilette van 60 ml en silk body veil 200 ml.
Parfum dans un emballage spécial de 30 ml, eau de toilette de 60 ml et “silk body veil” de 200 ml.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#750Jean Paul Gaultier
Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een geparfumeerde bad gel in speciale verpakking van 150 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 100 ml et un gel de bain parfumé dans un emballage spéciale de 150 ml.No longer availableEstimate: € 80/12 -
#500Guerlain
Een geparfumeerde lichaamscrème en olie van telkens 200 ml, en zeep alles samen in een cadeauverpakking.
Crème corporelle parfumée et huile, chaque fois 200 ml, ainsi qu’un savon. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#760Ted Lapidus, Léonard & Courrèges in blue
Drie vaporisators eau de toilette van 100, 50 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 50 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#690Cacharel
“Anaïs Anaïs”. Een eau de toilette van 50 ml en een geparfumeerde melk van 100 ml in een Kerstfeest verpakking.
“Anaïs Anaïs”. Une eau de toilette de 50 ml et un lait parfumé de 100 ml dans un paquet de Noël.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#632
Een paardenhoofd van donkergepatineerd brons.
Tête de cheval en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 65à/700 -
#223
“Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.
“Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 300/350 -
#420Rochas
Een kennismaking doos met vijf verschillende eau de parfums.
Boîte d’introduction contenant cinq eaux de parfum différentes.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#630Rochas
Een eau de parfum van 50 ml en van geparfumeerd poeder van 100 g.
Eau de parfum de 50 ml et une poudre parfumée de 100 g.No longer availableEstimate: € 80/150
Other lots in this auction
-
#34Knoppe
“Moeder met kroost in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Mère et ses enfants dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 200/240 -
#141
“Eugeen Van Mieghem. 1875-1930. An artist of the people”. Erwin Joos. Drukkerij De Brauwere, Antwerpen. Twee delen. In stofhuls.
Erwin Joos. “Eugeen Van Mieghem. 1875-1930. An artist of the people”. Imprimerie De Brauwere, Anvers. Deux volumes. Dans son protège-poussière.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#725
Een rechthoekige vergulde spiegel in barokke stijl.
Miroir doré rectangulaire de style baroque.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 260/280 -
#755Joseph Glenet à Chapoi
Bovenste gedeelte van een eikenhouten staande klok met messingen uurwerk. Gemerkt. Omstreeks 1800. In werkende staat.
Partie supérieure d’une horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton avec marque. Vers 1800. En état de marche.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#583Schildpad
Een meisjespop. Genummerd 64.
Poupée féminine. Numéro 64.No longer availableDim. L: 65 cmEstimate: € 20/30 -
#134Jan Van Looy
“Winterzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue d’hiver”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 20/40 -
#481Christofle
Een schotel, een grote en een kleine kom van meerkleurig en verguld porselein uit de reeks ‘Orientalys’. Onderaan gemerkt.
Un plat, un grand et un petit bol en porcelaine polychrome et dorée de la série “Orientalys”. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#68
Glasservies van gegraveerd glas met een geribbelde voet. Zestig stuks.
Service de verres en verre gravé. Pieds à tiges à côtes. Soixante pièces.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#509E. R. Ronveaux (?)
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 119 cmEstimate: € 60/100 -
#621Michel Hereman
“Post-demonisch wezen met jong”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Etre post-démoniaque et son petit”. Sculpture en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120/140 -
#221
Een paar massief zilveren miniatuur kandelaars met losse wasvangen. Keuren van Sheffield, einde XIXde eeuw. Makersmerk Hawksworth, Eyre & Co Ltd.
Paire de bougeoirs miniatures en argent massif aux bobèches amovibles. Poinçons de Sheffield, fin du XIXe siècle. Orfèvre Hawksworth, Eyre & Co Ltd.No longer availableDim. H. 11 cm en Br 268,49 gr.Estimate: € 150/200 -
#507
Een Nankingvaasje van meerkleurig aardewerk met een krijgersdecor. XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
Petit vase Nankin en faïence polychrome au décor de guerriers. XIXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 20/30