Other lots by Val St. Lambert
-
#791Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180°/240 -
#379Val St. Lambert
Een lot meerkleurig kristal, bestaande uit een geslepen kom en vaas, en een geblazen design vaas en -schaal.
Lot de cristal polychrome comprenant un bol et un vase taillé et un vase et une coupe design soufflés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#304Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Gemerkt onderaan en met label.
Vase en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Marque sous la base et avec étiquette.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#348Val St. Lambert
Drie verschillende designvazen, resp. in groen, blauw en bruin.
Trois différents vases design en vert, en bleu et en brun.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#358Val St. Lambert
Een lampenvoet van mauve kristal. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal mauve. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/50 -
#51Val St. Lambert
Een vaas van mauve kristal. Jaren ‘60. Gemerkt.
Vase en cristal mauve. Années 60. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60
Similar lots by type
-
#388
Twee designasbakken van resp. mauve en rood gegoten kristal.
Deux cendriers modernes en cristai mauve et rouge.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#333
Een grote drageoir van kleurloos geslepen kristal.
Grand drageoir en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 30/50 -
#48
Een groot kelkglas van geslepen kristal in twee kleuren blauw. Vermoedelijk Bohemen.
Grande calice en cristal taillé en cristal en deux couleurs bleues. Probablement Bohème.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 20/30 -
#761
Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, zes schaaltjes en een blauwe karaf. De eerste gemerkt ‘Irish Rose Crystal’ .
Grande coupe en cristal taillé incolore, six petits plats et une carafe bleue. La première marquée “Irish Rose Crystal”.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#435
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#597Cartier
Een karaf van kleurloos kristal met sterling zilveren montuur. Gemerkt. Met certificaat en in originele doos.
Carafe en cristal incolore à monture en argent sterling. Avec marque et avec certificat et boîte d’origine.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 150/200 -
#420
Een lot glaswerk en kristal, bestaande uit een vaas en een kom van kleurloos geslepen kristal, twee gekleurde karaffen, waarvan één zonder dop, een vaasje met een decor van zilververf en twee glaasjes met bloemenmotief.
Lot de verres et de cristaux dont un vase et un bol en cristal taillé incolore, deux carafes en couleurs, dont une sans bouchon, un vase à décor peint en argent et deux goûtes aux fleurs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#767
Drie stuks Hollands kristal met een fijn geslepen wafelmotief. Een gembercoupe met deksel (H. 33 cm) op stervormige voet. Een boterpot met stervormige onderschaal en zilveren dekselknop met Nederlandse keur (H. 15 cm). Een gebakschaal (Ø 22,5 cm) op stervormige voet. Omstreeks 1900.
Trois pièces de cristal hollandais à décor gaufré finement taillé. Une coupe à gingembre couverte (H. 33 cm). sur piédouche en forme d’étoile. Un beurrier à présentoir en forme d’étoile et au fretel en argent au poinçon hollandais (H. 15 cm). Un plateau à tarte (Ø22,5 cm) sur piédouche en forme d’étoile. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#363
Een vaas op voet en een klein vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Het tweede gemerkt van Val St. Lambert en met het logo van de Rijkswacht.
Vase sur pied et petit vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Le second avec la marque de Val St-Lambert et avec le logo de la Gendarmerie.No longer availableDim. h: 21 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#398
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas van Val St. Lambert, een dubbele kandelaar en een vaas op voet met een geslepen bloemendecor.
Lot de cristal incolore comprenant un vase de Val Saint-Lambert, un candélabre double et un vase sur piédouche à décor de fleurs taillées.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#357
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit twee karaffen, een vaas en een vaas op voet met messingen montuur.
Lot de cristal taillé incolore comprenant deux carafes, un vase et un vase sur piédouche à monture en laiton.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#362Murano
Een vide-poche van geslepen blauw kristal.
Vide-poche en cristal taillé coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. b: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#400
Een reeks van 28 kristallen wijnglazen op roze voet.
Suite de 28 verres à vin en cristal sur pieds roses.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#218Lalique, France
Een vaas van gesatineerd kristal met vogels in het decor. Gemerkt.
Vase en cristal satiné décoré d’oiseaux. Avec marque.No longer availableEstimate: € 550/600 -
#367
Een cilindervormige vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa en een kelkvaas van kleurloos Boheems kristal. Het eerste van Val St. Lambert.
Vase cylindrique en cristal taillé de Val Saint-Lambert coloré rouge dans la masse et une calice en cristal de Bohème incolore.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#228Lalique, France
Een coupe van geslepen kristal, versierd met een decor van vogels en florale motieven.
Coupe en cristal taillé décorée d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 350/400 -
#208Lalique, France
Een paar vaasjes van deels gesatineerd kristal met vogeltjes in het decor. Gemerkt.
Paire de petits vases en cristal satiné partiellement à décor d’oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 380/420 -
#460
Een lot kristallen glazen, waarbij vier groene en vijf kleurloze wijnglazen, vijf kleine champagnefluiten, twee grote en een kleine champagnecoupe.
Lot de verres en cristal dont quatre verres à vin verts et cinq incolores, cinq petites flûtes, deux grandes et une petites coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#395
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een bonbonnière, een sigarettendoos met asbak, een schaaltje, twee vaasjes en een bladvormige asbak.
Lot de cristal taillé incolore comprenant une bonbonnière, une boîte à cigarettes au cendrier, un petit plat, deux vases et un cendrier en forme de feuille.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#795
Een kleine commode van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden.
Petite commode en bois à patine grise de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100/180 -
#491
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages sur fond bleu. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 55/65 -
#12
“Straatmuzikant”. Een groep van meerkleurig biscuit naar Capodimonte met muziekdoos.
“Musicien de la rue”. Groupe en biscuit polychrome d’après les exemples de Capodimonte. Avec musique.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#151
(Afrikaanse cultuur, 11 boeken, goede tot zeer goede staat). Zodiaque 1968. Georg Gerster. “L’Art éthiopien” (hardcover, dustjacket, huls. Frans). Jens Jahn/Haus der Kulturen der Welt, Berlin/Städtische Galerie im Lenbachaus, München 1994. M.L. Felix & M. Keckskési. “Tanzania. Meisterwerke afrikanischer skulptur” (hardcover, huls, Duits). National Museum of African Art 1988. Roy Sieber & Roslyn Adele Walker. “African Art in the Cycle of Life” (softcover, Engels). Ed. Karthala, Paris 1986. “L’Afr(..)
(Culture africaine, 11 livres, bon à très bon état. Zodiaque 1968. Georg Gerster. “L’Art éthiopien” (hardcover, jaquette, gaine. français). Jens Jahn/Haus der Kulturen der Welt, Berlin/Städtische Galerie im Lenbachaus, München 1994. M.L. Felix & M. Keckskési. “Tanzania. Meisterwerke afrikanischer skulptur” (hardcover, gaine, allemand). National Museum of African Art 1988. Roy Sieber & Roslyn Adele Walker. “African Art in the Cycle of Life” (softcover, anglais). Ed. Karthala, Paris 1986. “L’Afriq(..)No longer availableEstimate: € 200/300 -
#189
“Herderin in een landschap met ruïne”. Olieverf op paneel. Eerste helft XIXe eeuw.
“Bergère dans un paysage au ruine”. Huile sur panneau. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#438
Een groot lot gedraaide voorwerpen van Tuyahout, bestaande uit o.a. een bol op staander, schaaltjes, flesjes, enz. Esessaouira, Marokko.
Grand lot d’objets en bois de tuya tourné, comprenant e.a. un bol sur support, des bols, des bouteilles etc. Esessaouira, Maroc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#631Delvaux
Een bruin lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir brun. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 350/400 -
#686
Een bureau van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV inspiratie met aan weerskanten vijf laden. Jaren ‘30.
Bureau en chêne sculpté d’inspiration Louis XV avec cinq tiroirs des deux côtés. Années ‘30.No longer availableEstimate: € 20à/240 -
#790
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 174 cmEstimate: € 80/120 -
#234Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1922
“Vee in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bétail dans le pré”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 74 cmEstimate: € 300/400 -
#656
Een eikenhouten eettafel met dertien stoelen, bekleed met groen imitatieleder.
Table réfectoire en chêne accompagnée de treize chaises recouvertes de simili.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#571
Een schotel van Chinees porselein met een drakendecor in bordeaux.
Plat en porcelaine de Chine à décor de dragons de couleur bordeaux.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 320/380