Similar lots by type
-
#5
Een driedelig kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas (zonder deksel) en twee kraagvazen, versierd met landschapsdecors.
Garniture trois pièces en faïence bleue et blanche de Delft comprenant un vase couvert (couvercle manque) et deux cornets décorés de paysages.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#63
Een lot Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee kleine vaasjes, twee koro’s, een juwelendoosje en een lampvoetje in de vorm van een olifant.We voegen er drie eierdopjes aan toe.
Lot de faÏence de Satsuma comprenant deux petits vases, deux koro, une boîte à bijoux, un pied de lampe en forme d’éléphant. Nous ajoutons trois coquetiers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#30
Een lot van vier verschillende Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met tinnen deksels.
Lot de quatre chopes à bière allemandes en faïence polychrome aux couvercles en étain.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 30 cmEstimate: € 40/60 -
#53
Een lot aardewerk, bestaande uit twee schenkkannen, een kruik en een vaas. De beige schenkkan met barst.
Lot de faïences comprenant deux verseuses, une cruche et un vase. Une verseuse accidentée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#33
Een dekselvaasje van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor. XVIIIe eeuw. Kleine restauraties. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence de Delft à décor chinois polychrome. XVIIIe siècle. Petits restaurations, marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#65
Een schotel van Satsuma-aardewerk met een handgeschilderd decor van een pauw.
Plat en faïence de Satsuma à décor d’un paon peint à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 20/25 -
#64
Een lot aardewerk met crackelédecor, bestaande uit een paar vaasjes met oren en een afwijkend kleiner vaasje.
Lot de faïences craquelées dont une paire de vases aux anses et un autre plus petit.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 27 & 22 cmEstimate: € 30/35 -
#107
Een meisjesbuste van terracotta.
Buste de jeune fille en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#55
Een gedeeltelijk kaststel van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl, bestaande uit een coupe en een vaas, versierd met een bloemenmotief.
Garniture de cheminée en faïence polychrome de style art nouveau, comprenant une coupe et un vase décorés de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#122
Een siermandje en een schaal van meerkleurig aardewerk. Het eerste met een decor van kastanjebladeren, het tweede met geometrische motieven.
Corbeille et plat en faïence polychrome. La première à décor de feuilles de châtaigne, le deuxième aux motifs géométriques.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & Ø: 21 cmEstimate: € 20/25 -
#110
“Masanielo & Fenela”. Een beeld van zwartgepatineerd terracotta. Hoofd gerestaureerd.
“Masanielo et Fenela”. Sculpture en terre cuite à patine foncée. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 50/80 -
#54
Een buikvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Gaaf.
Vase pansu en faïence polychrome à décor d’oiseaux et de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#49
Een paar designkruiken van meerkleurig geglazuurd aardewerk, waarbij de kleinste met gestileerde gezichten en de andere met een schild en heraldische leeuwen.
Paire de cruches design en faïence à glaçure polychrome dont la plus petite aux visages stylisés et l’autre aux bouclier et lions héraldiques.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 53 cmEstimate: € 30/50 -
#45
Vier kleine vaasjes van Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Quatre petits vases en faïence de Gouda. Marque sous les bases.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 30/35 -
#34
Een kruikje en een siervaas in de vorm van een Franse lelie. Beide van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Petite cruche et vase décoratif en forme d’une fleur de lys française. Les deux en faïence polychrome. Marque sous les bases.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 15/25 -
#52
Twee aardewerken tegels, waarbij één met een afbeelding van een tamboer, de andere met een ruiter te paard. Delft, omstreeks 1800. In houten lijst.
Lot de quatre carreaux dont un représentant un tambour, l’autre un cavalier. Delft vers 1800. Dans un cadre en bois.No longer availableOnline onlyDim. 13 x13 cmEstimate: € 25/40 -
#31
Een paar Duitse kruiken van meerkleurig aardewerk. Eén met kleine beschadiging aan de tuit.
Paire de cruches allemandes en faïence polychrome. Un petit accident à l’un des becs.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 30/40 -
#39
“De kantwerkster”. Een beeld van pijpaarde met een meerkleurig glazuur. We voegen er twee vaasjes van Vlaams aardewerk aan toe.
“La dentellière”. Statuette en terre de pipe à glaçure polychrome. Nous ajoutons deux petits vases en grès belge.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 22 cmEstimate: € 50/80 -
#32Boch La Louvière
Een kruik van meerkleurig aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Cruche en faïence polychrome à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#37
Een lot van drie kaasbordjes met verpakkingsdecors van kaasmerken in het plat.
Lot de trois assiettes à fromage à décor de marques de fromage.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#6
Een achthoekige vaas en een designjardinière van meerkleurig aardewerk.
Vase octogonal et jardinière design en faïence polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 26 & 24 cmEstimate: € 20/25 -
#41
Een tabakspot van terracotta met een reliëfdecor.
Pot à tabac en terre cuite à décor en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 20/25 -
#14Koninklijke Goedewagen
Een serie van vier borden van meerkleurig aardewerk met spreuken over de seizoenen. We voegen er een bord met een blauw op wit bloemendecor aan toe. Allen gemerkt.
Suite de quatre assiettes en faïence polychrome aux textes sur les saisons. Nous ajoutons une assiette en bleu et blanc aux fleurs. Avec marques.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 & 30 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#9
Een paar boekensteunen van monochroom wit porselein, versierd met twee figuren.
Paire de serre-livres en porcelaine monochrome blanche décorés de deux personages.No longer availableOnline onlyActive bid: 48.50 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 25/35 -
#83
Een lot bronzen wandplaquettes, bestaande uit twee vrouwenhoofden, een kinderportret, een voorstelling van een meisje bij een boerenpaard en een voorstelling van een schilder.
Lot de plaquettes murales représentant deux têtes de femmes, un portrait d’enfant, une fille avec un cheval de trait et un peintre.No longer availableOnline onlyDim. l: 12 - 21 cmEstimate: € 40/60 -
#69
Een sierjardinière van meerkleurig porselein in de vorm van vier spelende kindjes.
Jardinière en porcelaine polychrome en forme de quatre enfants jouant.No longer availableOnline onlyDim. b: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#86
Een lot porselein, bestaande uit twee asbakken, resp. met een hondje en een gans, een groepje van een vogeltje bij een nest (kleine beschadiging) en een beeldje van een eend. De laatste twee resp. gemerkt van Sitzendorf en van LLadro.
Lot de porcelaines comprenant deux cendriers respectivement avec un chien et une oie, un groupe avec un oiseau sur son nid (petit accident) et une statuette d’un canard. Ce deux derniers par Sitzendorf et Lladro respectivement.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 16 cmEstimate: € 30/50 -
#25Gerold Porzellan
Een lamp van monochroom wit porselein, versierd met putti en engelenhoofdjes. Onderaan gemerkt.
Lampe en porcelaine monochrome blanche décorée d’un putti et des têtes d’angelots. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 25/30 -
#186E. Boex
“Herfstlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1917.
“Paysage d’automne”. Huile sur toile. Signée et datée 1917.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 100/120 -
#164
Een driedelig theestel van wit metaal op dienblad. We voegen er zes theeglazen met verzilverd metalen houder en dienblad aan toe.
Garniture à thé trois pièces en métal blanc sur plateau. Nous ajoutons six verres à thé à monture en métal argenté, sur plateau.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/50 -
#96
Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstukje. Tijdperk art deco.
Statuette de la Vierge en ivoire sculpté sur base en bois. Epoque art déco.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#73
Een lot van vijf verschillende koperen kandelaars. XIXe eeuw.
Lot de cinq bougeoirs en cuivre. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/60 -
#148
Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit 14 kleine en 16 grote vorken, 6 koffielepels en 13 grote lepels en 14 grote messen.
Couvert en métal argenté comprenant 14 petit et 16 grands fourchettes, 6 cuillères à café et 13 grandes cuillères et 14 grands couteaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 20/25 -
#112
“Jonge vrouw met hondje”. Een groep van bruingepatineerd plaaster. We voegen er een marmeren sokkel aan toe.
“Jeune femme et son petit chien”. Groupe en plâtre à patine brune. Nous ajoutons un socle en marbre.No longer availableOnline onlyDim. l: 39 cmEstimate: € 25/50 -
#175
“Vue de la Grande place et la maison de ville à Bruxelles” & “Dernièrs adieux de Napoleon à sa famille”. Twee oude gravures. We voegen er een reproductie van een ets van Joostens met een zicht op de Oude Koornmarkt aan toe.
“Vue de la Grande Place et la Maison de Ville à Bruxelles”et “Derniers adieux de Napoléon à sa famille”. Deux eaux fortes. Nous ajoutons une eau forte représentant le Vieux Marché au Blé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €