Similar lots by type
-
#601
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een grote haarbarst over de bu(..)
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Un vase avec un long cheveux sur la panse.(..)No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 1000/1600 -
#792
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#637
Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een haan.
Une coupe en porcelaine chinoise en forme de coq.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#791
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#608
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 600/1000 -
#586
Een Engelse tweeledige ladenkast z.g. chest-on-chest van gefineerd mahoniehout met drie laden onderaan en drie grote en twee kleine laden bovenaan. XIXe eeuw.
Une armoire à tiroirs en deux partiesdite chest-on-chest en acajou de placage, avec au dessous trois tiroirs, et au dessus deux petits et trois grands tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 200/300 -
#647
Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een kip.
Une coupe en porcelaine chinoise polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 120/180 -
#648
Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein met zilveren monturen en een meerkleurig decor van bloemen op gele fond. Het deksel getooid met een aapje op een draak.
Une théière en porcelaine chinoise en forme de potiron avec montures en argent et décor polychrome de fleurs sur fond jaune. Le couvercle est décoré d’un petit singe sur un dragon.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#573
Een paar waterkommetjes van sang-de-boeufporselein. Onderaan gemerkt.
Paire de bols en porcelaine à glaçure sang-de-boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 40/60 -
#631
Een theebus van blauw en wit Chinees porselein met een decor van fo-honden.
Boîte à thé en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de pho.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65/80 -
#617
Een grote schotel van celadonporselein, versierd met een vegetaal reliëfdecor. Kleine randschilfer.
Un grand plat en porcelaine céladon, décor en relief de plantes. Petit éclat au bord.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 130/150 -
#216Louis Cortois
“Helena van Troje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Hélène de Troie”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoillée.No longer availableDim. 144 x 95 cmEstimate: € 600/1000 -
#607
Een schaal van blauw en wit porselein met een gegraveerd zilveren montuur. Haarscheur onderaan. Tijdperk Kangxi.
Un plat en porcelaine bleue et blanche avec monture gravée en argent. Eclat en dessous. Dynastie Kangxi.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#623
Een schaal op voet van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages op een fabeldier. Onderaan gemerkt.
Une coupe sur pied en porcelaine chinoise , décor de personnages et animaux imaginaires. Marque à la base.No longer availableDim. b: 28,5 cmEstimate: € 45/55 -
#186
Een sobere garderobe met een gemoulureerde deur. XIXe eeuw.
Une garde robe sobre avec une porte à moulures. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 207 cmEstimate: € 200/260 -
#598
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een drietenige draak in het decor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un dragon à trois doigts de pieds en décor.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150/180 -
#771
Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne aux tête et mains en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#618
Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de signes de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#392
Een Madonna met kind van meerkleurig en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
Vierge à l’Enfant en porcelaine bruxelloise polychrome. ± 1900.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/60 -
#614
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#577
Een klein theepotje van blauwgeglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite théière en porcelaine bleue. Travail chinois, marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60/100 -
#588
Een gemberpot zonder deksel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.
Un pot à gingembre sans couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages dans un jardin.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 50/80 -
#613
Twee terrines van Chinees meerkleurig porselein in de vorm van een kip en een eend.
Deux légumiers en porcelaine polychrome de Chine en forme d’une poule et d’un canard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160/200 -
#597
Een Chinese schotel van blauw en wit porselein met een decor van vogels en bloemen.
Un plat en porcelaine chinoise blanche et bleue avec un décor d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 150/180
Other lots in this auction
-
#313Val St. Lambert
Een asbak van geslepen kristal, rood geslepen in de massa. Gemerkt en in originele doos.
Un cendrier en cristal taillé, couleur rouge dans la masse. porte une marque, et dans sa boite d’origine.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#580
Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 260/400 -
#493
Een partij van veertien borden, bestaande uit twee Doornikse met een ‘decor à la mouche’, acht borden van Boch, waarvan vijf met een ‘Grand Bouquet” decor, twee met een chinees decor en één met decor ‘Ronda’, een Chinees bord, een Imari bord en twee borden van Regout.
Un lot de quatorze assiettes, dont deux assiettes de Tournai à ‘décor à la mouche’, huit assiettes Boch dont cinq au décor ‘grand Bouquet’, deux assiettes avec un décor chinois et une assiette à décor ‘Ronda’, une assiette chinoise, une assiette Imari et deux assiettes de Regout.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#155
Een 18 wit en geel gouden ring bezet met een centrale peervormige diamant van ± 0,60 ct. en twee briljanten van telkens ± 0,10 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie d’un diamant de forme goûte central de ± 0,60 ct et de deux brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 6,51 gEstimate: € 1700/1900 -
#147Potteau
“Staand naakt”. Een houten beeldhouwwerk. Gesigneerd.
“Nu debout”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#688
Een karaf met zes glazen van geslepen kristal in verscheidene kleuren. Op presentatiespiegel.
Une carafe et six verres en cristal taillé en divers couleurs. Sur présentoir miroir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#799Franc Ertinger
“Moninchoven & Crabbels.” Een paar etsen.
“Moninchoven & Crabbels”. Paire d’eaux fortes.No longer availableDim. 23 x 13 cm23 x 13 cmEstimate: € 40/50 -
#353
Een lot monochroom wit biscuit, bestaande uit een rococo terrine, een Romeinse buste, een vrouwenbuste, een meisje met boeken, een kannetje en twee putti met een kalf.
Un lot d’objets en biscuit blanc monochrome comprenant une terrine Rococo, un buste romain, un buste de femme, une fille avec des livres, une verseuse et deux putti avec un veau.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#716
Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Kilim ancien au médaillon central.No longer availableDim. 157 x 116 cmEstimate: € 100/120 -
#462Cotianna Horvath
“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 100/180 -
#297
Een balustervormige lampenvoet van wit aardewerk.
Un pied de lampe balustre en faïence blanche.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 20/40 -
#596
Een tweedeursgarderobe van gefineerd hout, versierd met inlegwerk van ruithout en paarlemoer in de vorm van bloemen en vogels.
Une garde robe en bois de placage à deux portes, décoration de bois incrusté et nacre en forme de fleurs et oiseaux.No longer availableDim. 184 x 143 x 50 cmEstimate: € 80/120