Similar lots by type
-
#152
Een lot kristal en glas, bestaande uit een coupe op voet, een tafelsetje, veertien verschillende stoppen van karaffen en een vaasje van glaspasta.
Lot de cristaux et de verres comprenant une coupe sur piédouche, une garniture de table, quatorze bouchons divers de carafes et un petit vase en pâte de verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#104
Een lot van 31 bestekleggers van glas en kristal. Verschillende modellen.
Lot de 31 porte couteaux en verre et cristal. Différents modèles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#10
Een lot blauw kristal en glaswerk, bestaande uit zes vaasjes, waarbij er twee een paar vormen, een belletje en een schaal.
Lot de cristal et de verre bleu comprenant six petit vases dont deux formant une paire, une sonnette et un plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 20/30 -
#4
Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, drie verschillende vazen, een ijsemmertje en een schaal.
Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, trois vases, un seau à glace et un plat.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Estimate: € 30/40 -
#128
Een lot geslepen kleurloos glas en kristal, bestaande uit drie coupes, een asbak, een bonbonnière, een hoorn, een kannetje en een kandelaar met drakendecor.
Lot de verres et de cristaux incolores comprenant trois coupes, un cendrier, une bonbonnière, une corne, une verseuse et un candélabre à décor de dragons.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/50 -
#17
Een lot van rood en mauve glaswerk en kristal, bestaande uit negen vaasjes, waaronder drie XIXe eeuwse, een dekseldoos en een karafje zonder dop.
Lot de verrerie et de cristaux mauve et rouge comprenant neuf vases dont trois du XIXe siècle, une boîte et un carafon sans bouche.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#159
Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit drie serveerschotels, twee eitjes, vier eierdopjes, dertien Chinese lepels, een kopje met schotel, een rond schaaltje en zes bordjes met opengewerkte vleugels.
Lot varié de porcelaines comprenant trois plats de service, deux oeufs, quatre coquetiers, treize cuillères chinoises, une tasse et soucoupe, un plat rond et six assiettes ajourées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#102
Een milieu de table van glas op voet van verzilverd metaal. Omstreeks 1900. We voegen er een glazen stelletje voor peper, zout, olie, azijn en mosterd in verzilverde houder aan toe.
Milieu de table en verre sur base en métal argenté. Vers 1900. Nous ajoutons une garniture à condiments en métal argenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20/30 -
#85
Een lot kleine porseleinen voorwerpen, bestaande uit beeldjes, bekertjes en een miniatuur piano. Zestien stuks.
Lot de petits objets en porcelaine comprenant des statuettes, des chopes et un piano miniature.No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 11 cmEstimate: € 10/15 -
#185Gerty Hoewaert
“Heidezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Pastel sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 38 x 47 cmEstimate: € 25/35 -
#123
Twee reliëfs van rood koper met een afbeelding van Onze Lieve Vrouw en Christus met de doornkroon.
Deux reliefs en cuivre rouge représentant une Sainte Vierge et un Christ à la couronne d’épines.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 18 cmEstimate: € 20/25 -
#3
Een lot kristal, bestaande uit een rood vaasje van Val St. Lambert, een blauwe vaas van Studio Crystal (Val St. Lambert), een kleurloos vaasje met gestileerd en meerkleurig bloemendecor, twee presse-papiers, een lampvoet van Sèvres, een Zweeds sierstukje met bloemendecor, een kleurloze kandelaar en een kleurloos vaasje met een gegraveerd decor van vissen.
Grand lot de crisdtal comprenant un vase rouge de Val Saint-Lambert, un vase bleu en Studio Crystal (VSL), un petit vase incolore à décor de fleurs stylisé et polychrome, deux presse-papier, un pied de lampe de Sèvres, une pièce décorative de Suède et une aux fleurs, un candélabre incolore et un petit vase incolore aux poissons gravés.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 30/50 -
#92
Een paar siervazen van monochroom wit porselein. Niet gemerkt. Gaaf.
Paire de vases en porcelaine monochrome blanche. Sans marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20/30 -
#48Longwy
Een souvenirschotel van meerkleurig porselein met zichten op Luxemburg. Achteraan gemerkt.
Plat de souvenir en porcelaine polychrome aux vues de Luxembourg. Marque au verso.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cmEstimate: € 25/30 -
#166
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee mandjes, een coupe op voet, een mooie gedecoreerde presenteerstaander en een groentenschaal met deksel.
Lot de métal argenté comprenant deux paniers, une coupe sur piédouche, un présentoir joliment décoré et un légumier couvert.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/35 -
#75
Een lot van drie wandelstokken met fantasiehandvatten, respectievelijk in de vorm van een adelaar, een paardenkop en een revolver.
Lot de trois cannes aux manches de fantaisie, respectivement en forme d’aigle, de tête de cheval et de revolver.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 90n 94 & 97 cmEstimate: € 40/50 -
#97
Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig porselein.
Lot de six statuettes en porcelaine polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 17 cmEstimate: € 20/25 -
#181
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60/100