Similar lots by type
-
#113
Een lot roze opaalglas, bestaande uit een parfumverstuiver, twee vazen en een coupe op voet en een drageoir.
Lot d’opaline rose comprenant un vaporisateur à parfum, deux vases et une coupe sur piédouche et un drageoir.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#337
Twee verschillende glazen karaffen, waarvan één zonder stop en een vierkante van kristal met twee likeurglaasjes. De laatste beschadigd.
Deux carafes différentes en verre dont une sans bouchon, l’autre carrée et accompagnée de deux gouttes. Cette dernière endommagée.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#341Doyenne
Een vierhoekige vaas van gesatineerd glas met een tinnen florale versiering. Naams werk, periode art deco.
Vase carré art déco en verre satiné au décor floral en étain. Travail namurois, années 30.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30/40 -
#471
Een fles van wit opaalglas in de vorm van Columbus op een zuil. Naar het voorbeeld te Barcelona.
Une bouteille en opaline en forme d’une colonne surmontée de Christophe Colomb. D’après le monument à Barcelone.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/60 -
#759
Een vaas van meerkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 90/110 -
#68
Glasservies van gegraveerd glas met een geribbelde voet. Zestig stuks.
Service de verres en verre gravé. Pieds à tiges à côtes. Soixante pièces.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#582
Een vaas van glaspasta met een meerkleurig mirafioredecor.
Vase en pâte de verre à décor millefleurs.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#158
Een siervaas van Booms glas met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine schilfer aan de rand.
Vase en verre de Boom à décor de fleurs peint à la main. Petit éclat au bord.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#421
Een gevarieerd lot kleurloos glas en kristal bestaande uit o.a. een coupe (gemerkt Val St. Lambert), twee schaaltjes op voet (gemerkt Baccarat), een onderschoteltje, zes bestekhouders, enz...
Lot varié de verres et de cristaux incolores dont une coupe de Val St-Lambert, deux plats sur piédouche de Baccarat, une soucoupe, des porte-couteaux etc.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#379Roger Hebbelinck
“Winterlandschap met molen” en “Jaagpad”. Twee lithografieën, waarvan het eerste naar Saverys. Beiden gesigneerd en genummerd buiten de plaat en resp. genummerd 283/350 en 250/350.
“La Lys en hiver” et “Le chemin de halage”. Deux lithographies dont le premier d’après Saverys. Chaque pièce signée et numérotée hors planche et respectivement numérotée 283/350 et 250/350.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#748
Een lot steengoed, bestaande uit een klepkan, een tabakspot en een Baardmankruik.
Trois pièces en grès: une cruche “baardman”, un pot à tabac et une cruche à couvercle en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#128
Een tabakspot van blauwgeglazuurd aardewerk met een koperen deksel.
Pot à tabac en faïence bleue à couvercle en cuivre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#146
Een mahoniehouten bureau in Regencystijl op wieltjes, met drie laden en een gevacheteerd blad. XIXe eeuw.
Bureau de style Regency en acajou. Trois tiroirs et tablette recouverte de vachette. Pieds sur roulettes en laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 100/150 -
#86
Een handgeknoopte Hamadanloper.
Couloir Hamadan en laine. Noué main.No longer availableDim. 417 x 105 cmEstimate: € 50/80 -
#691Murano
Een bloemenvaasje van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Vase moderne en cristal taillé. Coloré bleu dans la masse. Avec étiquette.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/50 -
#211Carrs, Sheffield
Een sterling zilveren bestek voor twaalf personen in mahoniehouten bestekkoffer. Gewicht zonder de messen.
Couvert en argent sterling pour douze personnes. Dans une ménagère en acajou. Poids sans couteaux.No longer availableDim. ± 6500 gEstimate: € 3500/4500 -
#212Tabriz
Prachtig Perzisch tapijt van wol. Zeer fijn handgeknoopt. Boord met herati, centraal een ruitvormig medaillon omgeven door een bloemenveld.
Excellent tapis persan en laine. Très finement noué à la main. Bordure hérati, centre au médaillon en losange entouré d’un champs de fleurs.No longer availableDim. 398 x 299 cmEstimate: € 1800/2400 -
#538Wasmuel
Een vierdelig rokersstelletje van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de fumeur quatre pièces en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#511
Een grote schotel van Imariporselein met een decor van personages en bomen in cartouches. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Grand plat en porcelaine d’Imari à décor de personnages et d’arbres fleuris dans des cartouches sur l’aile. Le centre décoré en camaïeu bleu. Marque au verso. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 25/40 -
#755Joseph Glenet à Chapoi
Bovenste gedeelte van een eikenhouten staande klok met messingen uurwerk. Gemerkt. Omstreeks 1800. In werkende staat.
Partie supérieure d’une horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton avec marque. Vers 1800. En état de marche.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#837
“Hofdame”. Een beeldje van gepolychromeerd aardewerk. Tang-dynastie.
“Dame de la Cour”. Statuette en faïence polychrome. Dynastie T’ang.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 120/200