Similar lots by type
-
#67
“Le panorama de la guerre”. Serie van zeven boeken. Ed. Librairie Illustrée Jules Tallandier. Paris. We voegen er een ingebonden reeks van “La Belgique Coloniale uit 1898 aan toe.
“Le Panorama de la Guerre”. Suite de sept livres. Ed. Librairie Illustrée Jules Tallandier. Paris. Nous ajoutons une série reliée de “La Belgique Coloniale de 1898.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#328
Twee kunstboeken:-”Expressionisme”. 1988.-”Vanitas revisited”. 2013.
Deux livres d’art : - “Expressionisme”. 1988.- “Vanitas revisited”. 2013.No longer availableEstimate: € 25/40
Other lots in this auction
-
#104Gilbert Baetslé
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#266
Een tweeledige Engelse bibliotheek van mahoniehoutfineer met onderaan vier paneeldeuren onder vier laden en bovenaan twee gevitreerde tussen twee paneeldeuren.
Une bibliothèque anglaise en placage d’acajou avec quatre portes en dessous de quatre tiroirs, au dessus quatre portes dont deux portes avec vitraux.No longer availableDim. 184 x 177 x 45Estimate: € 300/500 -
#498
“Pauw”. Verguld hout versierd met gekleurde spiegeltjes. Indonesië.
“Paon”. Une statue en bois doré aux petits miroirs colorés. Indonésie.No longer availableDim. h 70 cmEstimate: € 50/70 -
#75
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een in markies geslepen robijn van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une marquise de rubis pesant ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,65 gEstimate: € 600/700 -
#427
Een gevarieerd lot porselein en aardewerk, bestaande uit een Chinese wijze, een Japans dekseldoosje, twee Chinese vaasjes, een eivormige dekseldoos en siervaas, een mandje, enz.
Lot varié de porcelaines et de faïences comprenant un sage chinois, une boîte japonaise, deux petits vases chinois, une boîte ovoïde et vase, une corbeille etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#809Charles Demets
Eikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.
Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 200/300 -
#7
Een grote en een kleine glazen stolp met houten sokkel.
Un grand et un plus petit globe au socle en bois.No longer availableDim. h: 50 & 45 cmEstimate: € 40/50 -
#241
Bronzen beeldje van een fluitspelende jongen.
Une statue en bronze patiné représentent un garçon qui joue de la flûte.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 40/50 -
#513
Een bronzen vaas met een reliëfdecor van vogels. Japans werk.
Un vase en bronze avec décor en relief d’oiseaux. Travail japonaise.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 120/180 -
#622
Een balustervaas met een bloemendecor van Chinese lak in reliëf.
Un vase balustre avec décor fleuri chinois en laque et en relief.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 200/240 -
#527
Een volledig krokodillenvel.
Peau de crocodile.No longer availableDim. L 209 cmEstimate: € 200/400 -
#767Ideal
“Vibro-Massor”. Een wellnessmachine. Jaren ‘50.
“Vibro-Massor”. Machine de massage des années 50.No longer availableEstimate: € 40/60