#495Lalique, France
Een vogeltje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
#540Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos kristal. Gemerkt.
#580Lalique, France
#793Val St. Lambert
Vase en cristal taillé, coloré vert dans la masse. Avec griffe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80
#41
#428
#216
Een grote Engelse tweedeursbibliotheek van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan en versierd met sober inlegwerk. Kleine beschadigingen.
Grand bibliothèque anglaise à deux portes en placage d’acajou. Le bas à deux portes pleines et sobrement incrusté. Petits accidents.No longer availableEstimate: € 500/800 -
#510
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
#770
Een lot van twaalf boeken met betrekking tot kunst, Azië en de bijbel.
#262Van Lanotte (?)
“De smid”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#617
Een klokvaasje van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
#515
Een tweeledige buffetkast in Louis-Philippestijl van mahoniehoutfineer. Onderaan twee paneeldeuren en een lade in de gordel en bovenaan twee gevitreerde deuren met gesculpteerde versieringen.
Buffet à deux corps de style Louis-Philippe en placage d’acajou. Le bas à deux portes pleines et un tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées aux motifs sculptés.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 250/400 -
#386
#355
#268E. Beck
Encrier en marbre sculpté décoré d’un couple de lions. Uniquement les deux couvercles en verre restent des récipients. Signé au verso.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#182
Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 1200/1500