Similar lots by type
-
#627
Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de chiens de pho de couleur rouille et de calligraphie. XIXe siècle.No longer availableDim. H 58 cmEstimate: € 150/200 -
#697
Een klein mahoniehouten bijzettafeltje op centrale driepoot. Het blad van Limogesporselein met een handgeschilderd bloemendecor.
Petit guéridon en acajou sur tripode central. La tablette en porcelaine de Limoges à décor de fleurs peint à la main.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120 -
#678Goebel
“Herderinnetje met mandje”, “cadeau van een vriend” en “Vrolijke wandeling”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
“Bergère au panier”. “Cadeau d’un ami”. “Promenade joyeuse”. Trois statuettes en biscuit polychrome d’une série par M.I. Hummel. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#753
Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een handgeschilderd decor van personages.
Aquarium en porcelaine de Canton décoré de personnages peints à la main.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 70/90 -
#443
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met een vogeldecor naar het famille verte porselein.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome avec décor d’oiseaux d’après la famille rose.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 60/80 -
#308Sitzendorf
“Napoleon en zijn officieren”. Een serie van twaalf beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt en met een kleine biografie.
“Napoléon et ses officiers”. Suite de douze statuettes en porcelaine polychrome. Marques sous les bases et avec petite biographie.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 180/240 -
#263
Een kleine gemberpot en een gedeelte van een tulpenvaas in blauw en wit porselein. Beide met bloesems in het decor. China.
Petit pot à gingembre et une partie d’un tulipier en porcelaine bleue et blanche. Les deux décorés de fleurs. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#547
Een paar vazen van Japans porselein met een meerkleurig decor van personages en bloemen en versierd met twee olifantjes. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine du Japon à décor polychrome de personnages et de fleurs. Anses en forme de têtes d’éléphant. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/180 -
#17Sitzendorf
Een lot van twaalf kleine militaire bustes van meerkleurig porselein in de vorm van Napoleon en zijn generaals. We voegen er vier staande militaire beeldjes aan toe. Gemerkt.
Lot de douze bustes de militaires du XIXe siècle en porcelaine polychrome représentant Napoléon et les généraux de Waterloo. Nous ajoutons quatre statuettes de militaires en pleine longueur. Avec marques.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#691
Een kleine jardinière van meerkleurig porselein, versierd met een romantische scène. Beschadigingen en manco’s. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van twee dames aan toe.
Jardinière en porcelaine polychrome décorée d’une scène romantique. Dégâts et manquants. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome en forme de deux femmes.No longer availableDim. h: 20 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#341
Een lot porselein, bestaande uit drie beeldjes, waarvan twee onderaan gemerkt en een whiskyfles van Limoges. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van een meisje met een ei aan toe.
Lot de porcelaines comprenant trois statuettes dont deux marquées sous la base et une bouteille à whisky de Limoges. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome représentant une fille avec un oeuf.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#29
Een koffie- en theeservies van wit en verguld Brussels porselein, bestaande uit een koffie- en theepot, een melkkannetje, een suikerpot en twaalf kopjes met schoteltjes. Eén kopje beschadigd. We voegen er een afwijkend kopje met schoteltje aan toe.
Service à café et à thé en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses et soucoupes. Une tasse abîmée. Nous ajoutons une tasse et une soucoupe dépareillées.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#681
Een paar grote zeshoekige balustervazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.
Paire de vase balustres hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50/80 -
#667
Een olie- en azijnstel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloemen en vogels.
Huilier-vinaigrier en porcelaine du Japon polychrome. Décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#183
Een grote rechthoekige schotel van Chinees porselein met een gechantourneerde rand en met diverse bloemen op het plat. Slijtage aan het decor. Tijdperk Qinglong.
Grand plat rectangulaire en porcelaine de Chine au bord chantourné et avec différentes fleurs dans le creux. Usures au décor. Epoque Qinglong.No longer availableDim. 42 x 35 cmEstimate: € 200/250 -
#673Goebel
“Kleine Tiroler”, “Breiend meisje” & “Meisje met pop”. Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.
“Petit Tyrolien”. “Fille tricotant”. “Fille à la poupée”. Trois statuettes en biscuit polychrome d’une série par M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#628
Een balustervaas van Chinees porselein met een fô-honden in ijzerrood en kalligrafische tekens in het decor. XIXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré de deux chiens de pho et de la calligraphie. XIXe siècle.No longer availableDim. H 42,5 cmEstimate: € 150/200 -
#687
Een vaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van vogels en pioenrozen. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase en porcelaine polychrome et doré à décor d’oiseaux et de pivoines. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#653
Een paar kasteelvazen van Cantonporselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders in cartouches.
Paire de vases en porcelaine de Canton à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de papillons en cartouches.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 380/400 -
#307
Twee hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig decor versierd.
Deux différents vases cornets en porcelaine dite Vieux Bruxelles. Décor de fleurs polychrome et doré.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#457
Een langwerpige schotel van Chinees porselein met een famille rose decor versierd.
Plat oblong en porcelaine de Chine à décor famille rose.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#178Minton
Een stel van drie grote schotels van zachte pasta met een blauw en wit pleine page decor van vogels en bloemen naar Japans voorbeeld. Onderaan gemerkt M&Co en “Mona”. 1 beschadigd.
Suite de trois grands plats en pâte tendre à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs en pleine page d’après les exemples japonnais. Marque M & Co et “Mona” au verso. 1 dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#467
Een grote kraagvaas van meerkleurig Satsumaporselein.
Grand vase à col évasé en porcelaine polychrome de Satsuma.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 280/300 -
#671Goebel
Vijf meisjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Cinq filles en biscuit polychrome dans une série par M.I Hummel. Avec marques.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#36
Een bijzettafeltje in rococostijl van messing en onyx.
Socle de style rococo en laiton et à deux tablettes superposées en onyx.No longer availableDim. H 76 cmEstimate: € 30/40 -
#686
Een Chinese vitrinekast van gesculpteerd hout met aan de zijkant een paneeldeurtje onder legplankjes in etages.
Vitrine chinoise en bois sculpté. Une petite porte pleine par le côté et étagère.No longer availableDim. h: 159 cmEstimate: € 200/300 -
#338Delheid
Een zestiendelig zilveren verzorgingsset in art-decostijl. Gemerkt.
Garniture de toilette seize pièces en argent de style art déco. Avec marque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#435Roskopf Patent en Postes Télégraphes
Twee zakhorloges remontoir dubbele kast, één met posthoorn en één met stoomtrein vooraan en gegraveerde kast achteraan. Genummerd. (vooraan klein letsel).
Deux remontoirs à double boîtier, Décor d’une corne de poste et d’un train à vapeur, l’arrière gravé. Numéroté. Petit dégât.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#436
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. h: 220 x 158 cmEstimate: € 60/80 -
#593Victor Vasarely
“Geometrische compositie”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 103/175.
“Composition géométrique”. Litho. Signée et numérotée 103/175 hors planche.No longer availableDim. 48 x 48 cmEstimate: € 150/200 -
#63
Twee oude boeken:- “Biblia sacra vulgatae editionis Sixti V. Pont. Max. Iussu recognita atque edita.”. Uitgegeven door Officina Plantiniana apud Balthasarem et Ioannem Moretos fratres. Antwerpen, 1618. Lederen band ernstig beschadigd.- “Missale Romanum ex decreto sacrosancti Concilii Tridentini restitutum : S. Pii pont. max. jussu editum, et Clementis VIII. primum, nunc denuo Urbani papæ octavi auctoritate recognitum, et novis Missis ex indulto apostolico hucusque concessis auctum.” Uitgegeven(..)
Deux livres anciens:- “Biblia sacra vulgatae editionis Sixti V. Pont. Max. Iussu recognita atque edita.”. Ed. Officina Plantiniana apud Balthasarem et Ioannem Moretos fratres. Anvers, 1618. Couverture cuir en mauvais état.- “Missale Romanum ex decreto sacrosancti Concilii Tridentini restitutum : S. Pii pont. max. jussu editum, et Clementis VIII. primum, nunc denuo Urbani papæ octavi auctoritate recognitum, et novis Missis ex indulto apostolico hucusque concessis auctum.” Ed. Architypographia P(..)No longer availableEstimate: € 80/120 -
#79Clémence BironPeriod: °1889-?
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#303
Twee olielampen van messing en glas in diverse uitvoeringen waarvan één met albasten schacht. Een stormglas gebarsten.
Deux lampes à huiles en laiton et verre à décors différents dont une au fût en albâtre. Verre fissuré.No longer availableDim. H 72 en 55 cmEstimate: € 50/80 -
#275
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. twee saffiertjes en een robijncabochon.
Bague en or jaune 14 ct sertie de diamant de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct, de deux petits saphirs et d’un cabochon de rubis.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 250/350 -
#712
Een handgeknoopt Oosters tapijt. Slijtage.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 222 x 142 cmEstimate: € 40/60 -
#120
Een halssnoer van zoetwaterparels met een zilveren sluiting.
Collier de perles d’eau douce à fermoir en argent.No longer available