Similar lots by type
-
#468
Een Dogonmasker van gesculpteerd hout. Mali.
Masque Dogon en bois sculpté. Mali.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120 -
#477
Een vruchtbaarheidsbeeldje van gebeeldhouwd notenhout met achteraan een opbergvakje. Vermoedelijk Aziatisch.
Statuette de fertilité en noyer sculpté avec un casier au verso.No longer availableDim. H 11 cmEstimate: € 100/140 -
#613
Een staande GuanYin van gepolychromeerd hout. Handen in Vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychromé, mains en vitarka mudra. Travail chinois probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400/500 -
#143
Een Corpus Christi van gebeeldhouwd lindenhout en gemonteerd op een recenter kruis. Omstreeks 1800.
Christ en tilleul sculpté. Vers 1800, sur un crucifix plus récent.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 120/200 -
#557
“De overwinning van het goede, Vishnu, op het kwade, de oorlogsgod in de vorm van een roofvogel”. Balinees houtsnijwerk in hoogreliëf.
“La victoire du bien, personnifié par Vishnu, sur le mal, le dieu de la guerre en forme d’un oiseau de proie”. Relief en bois finement sculpté. Travail balinais.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#15
Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120/150 -
#599Lionel Vinche
“Zonder titel”. Gemengde techniek op papier. Op verso gesigneerd.
“Sans titre”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 63 cmEstimate: € 100/150 -
#432Paul Van HoeydonckPeriod: Anttwerpen 1925
“Compositie”. Litho. Gemonogrammeerd en genummerd buiten de plaat 51/80.
“Composition”. Litho. Monogrammée et numérotée 51/80 hors planche.No longer availableDim. 54 x 71 cmEstimate: € 100/120 -
#365
Een eikenhouten koffer, sober versierd met gesculpteerde wortels en gespen. XIXe eeuw.
Coffre en chêne sobrement décoré de carottes flamandes et de boucles sculptées. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 150/200 -
#147
Een paar messingen kandelaars in barokke stijl en versierd met handgeschilderde porseleinen monturen.
Paire de candélabres de style baroque en laiton et porcelaine peinte à la main.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#333
Een lot kleurloos geslepen kristal bestaande uit een asbak, een olie- en azijnstel en twee karaffen waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un cendrier, un huilier-vinaigrier et deux carafes dont une marquée Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#94Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Moeder met kind in de keuken”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Mère et enfant dans une cuisine”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 30/50 -
#109W. Brunet
“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 50/80 -
#659Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 205 x 283 cmEstimate: € 200/240 -
#516
Een zeshoekige Chinese vrouwenstoel van gesculpteerd hout, gedecoreerd met een vleermuis in de rug. Shangai.
Chaise hexagonale chinoise en bois sculpté. Dossier décoré d’une chauve-souris.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#626
Een replica van een Hollandse vitrinekast van gefineerd hout met onderaan drie laden.
Réplique d’une vitrine hollandaise en bois de placage, le bas à trois tiroirs.No longer availableDim. h: 217 cmEstimate: € 300/500 -
#372Lucien Van De Velde
“Scheldearm “Driegoten””. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1955.
“Les Driegoten à Hamme”. Huile sur toile. Signée et datée 1955.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/180