Similar lots by type
-
#378
Een paar knielende engeltjes van polychroom biscuit. Eéntje met beschadiging vooraan.
Une paire d’angelots agenouillés en biscuit polychrome. L’un avec accident.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 20/25 -
#309
Een kleine jardinière van meerkleurig porselein, versierd met een romantische scène. Beschadigingen en manco’s. We voegen er een groep van meerkleurig biscuit in de vorm van een jong koppel aan toe.
Jardinière en porcelaine polychrome décorée d’une scène romantique. Dégâts et manquants. Nous ajoutons un groupe en biscuit polychrome représentant un jeune couple.No longer availableDim. h: 20 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#788
Een lot van drie heiligenbeeldjes, bestaande uit een Madonna van meerkleurig porselein, een Madonna met kind van Brussels porselein en een Christusbeeld van monochroom wit biscuit.
Ensemble de trois statuettes de saints comprenant une Vierge en porcelaine polychrome, une Vierge à L’Enfant en porcelaine de Bruxelles et un Christ en biscuit monochrome blanc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#68E. Werner
“De aanbidding”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gesigneerd en onderaan gemerkt. Kleine manco.
“L’adoration”. Groupe en biscuit monochrome blanc. Signé au verso et marque sous la base. Petit manquant.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#668
“De boodschappenjongen” Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt ‘Capodimonte’ & “Zusjes”. Een groep van deels lichtgrijs gepatineerd biscuit. Gesigneerd ‘Barbetta’ en genummerd 334/1000.
“Faire des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque de Capodimonte. Et “Soeurs”. Groupe en biscuit à patine grise signé Barbetta et numéroté 334/1000.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#428
Brievenhouder van gelakt hout, met een gedrukt motief van personages. Japans werk.
Coupe papier en bois laqué avec motif imprimé de personnages. Travail japonais.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#467
Houten masker met pijp versierd met schelpen en riet. Dan.
Masque en bois avec une pipe décoré de coquilles et de paille. Dan.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#454Antonio Corona
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#271
Een marmeren kom op bijpassende schaal.
Bol en marbre et plat assorti.No longer availableDim. Ø: 30 & 40 cmEstimate: € 60/80 -
#547
Een gewicht van blauw en wit Chinees porselein met een decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt.
Poids en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de chiens de Pho. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 60/70 -
#250
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met 22 diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een centrale fancy color diamant princess cut van ± 1,40 ct. V.S. En met certificaat HRD Antwerpen.
Bague en or blanc 18 ct sertie de 22 diamants taillés en princesse ayant un poids totale de ± 0,90 ct et un diamant fancy colour central taillé en princesse de ± 1,40 ct V.S. Certificat de l’HRD.No longer availableEstimate: € 7500/8500 -
#104
Kelim. Twee aan elkaar gezette panden met geometrisch motief.
Kilim. Deux moitiés cousues ensemble au motifs géométriques.No longer availableDim. 208 x 174 cmEstimate: € 80/120 -
#299Michel Soutine
“De Seine met de Pont Neuf”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La Seine et le Pont Neuf”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 38 x 62 cmEstimate: € 80/120 -
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 168 x 95 cmEstimate: € 30/50 -
#644Etienne DonnayPeriod: °1975
“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200/260 -
#207
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#161
Een paar wandlichten van geel koper met twee lichtpunten achter een driedelig glazen scherm.
Paire d’appliques en cuivre jaune avec deux lumières derrière un abat-jour à trois ventaux en verre.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100