Similar lots by type
-
#144
“De voorstelling aan Keizer Napoleon I”. Een lithografie naar een werk van Vincente de Paredes.
“La présentation de Napoléon I”. Lithographie d’après Vincente de Paredes.No longer availableDim. 51 x 79 cmEstimate: € 200/240 -
#382
Een lot van drie verschillende etsen.
Lot de trois eaux fortes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#459
Een lot van vier opgehoogde reproducties naar XIXe eeuwse werken. We voegen er een Japanse prent aan toe.
Lot de quatre reproductions rehaussées d’après des oeuvres du XIXe siècle. Nous ajoutons une estampe japonaise.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#364Romain Malfliet
“Brugge”. Ets. Gesigneerd en genummerd 11/100 buiten de plaat.
“Bruges”. Eau forte. Signée et numérotée 11/100 hors planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#586Corneille
“Hommage aan Van Gogh”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Hommage à Van Gogh”. Une lithographie épreuve d’artiste. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 300/360 -
#22
Een lot van vier lithografieën, waarvan één met een beeltenis van Napoleon, één met een jongedame en twee interieurs.
Lot de quatre lithographies dont une représentant Napoléon I, une autre une jeune femme et deux intérieurs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#279C. Sohn Jr.
“De hofmaking”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘Dusseldorf, 1881’.
“Courtiser”. Une lithographie. Signée et datée “Dusseldorf, 1881”.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#742Van de Vijver
“De Gedichtjes Drive-In”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 1/14 buiten de plaat.
“De Gedichtjes Drive-In”. Lithographie. Signée, datée 1983 et numérotée 1/14 hors planche.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 25/35 -
#601Yaacov Agam
“Compositie”. Een zeefdruk. Israelische school. Gesigneerd en gnummerd 88/180.
“Composition”. Une sérigraphie. Ecole israélite. Signée et numérotée 88/180.No longer availableDim. 73 x 73 cmEstimate: € 400/450 -
#734Mirao
“Wandeling in de nacht”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/4, gedateerd 1978 buiten de plaat.
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#754Foujita
“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 60/100 -
#729Foujita
“Personages in een interieur”. Litho door Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Gesigneerd in de plaat.
“Personnages dans un intérieur”. Litho par Gaston Prost. Epreuve d’artiste. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 100/120 -
#9
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#579Hiroshi YoshidaPeriod: 1876 - 1950.
“Brug in een park”. Een Shin Hanga prent. Eerste helft XXe eeuw.
“Pont dans un parc”. Estampe Shin Hanga. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 250/350 -
#332
“De kruisoprichting” (H: 70 cm B: 50 cm) en “Naakten bij de rivier”
(H: 44 cm B: 30 cm). Twee lithografieën, resp. naar Rubens en Boydell.
“L’élévation de la Croix” ( H: 70 cm L: 50 cm) et “Nus au bord de la rivière”. (H: 44 cm L: 30 cm). Deux lithographies d’après Rubens et Boydell.No longer availableDim.Estimate: € 100/120 -
#372
“Vue de la Grande place et la maison de ville à Bruxelles” & “Dernièrs adieux de Napoleon à sa famille”. Twee oude gravures. We voegen er een reproductie van een ets van Joostens met een zicht op de Oude Koornmarkt aan toe.
“Vue de la Grande Place et la Maison de Ville à Bruxelles”et “Derniers adieux de Napoléon à sa famille”. Deux eaux fortes. Nous ajoutons une eau forte représentant le Vieux Marché au Blé.No longer available -
#529
“Geisha met theekop”. Een afdruk van een laat-XVIIIe eeuwse Japanse houtsnede van Kitagawa Utamaro. Meiji periode.
“Geisha à la tasse de thé”. Estampe d’après un exemplaire du XVIIIe siècle par Kitagawa Utamaro. Période Mei-ji.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#610Theo De Cooremeter
Twee aquarellen en een ets. Allen gesigneerd.
Deux aquarelles et une eau forte. Signées.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#32Dirk Baksteen
“Herfstregens”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 40/75 buiten de plaat.
“Pluies d’automne”. Eau-forte. Signée et numérotée 40/75 hors planche.No longer availableDim. 18,5 x 24,5 cmEstimate: € 40/60 -
#384
Een reproductie van een landschap van Van Ostade (16 x 26 cm) en een reproductie van een Japanse prent (18 x 26 cm).
Reproduction d’un paysage par Van Ostade (16 x 26 cm) et une reproduction d’une estampe japonaise (18 x 26 cm).No longer availableEstimate: € 25/40 -
#312Alfred Van Neste
“Zicht op de Handschoenmarkt te Antwerpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 250/350.
“Vue sur le Marché des Gants à Anvers”. Une eau forte. Signée et numérotée 250/350.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#539Shimizuya NaojiroPeriod: act.: 1845 - 1873
Een oude Japanse houtsnede van Utagawa Kunisada (1786 - 1865). Jaarzegel van 1854.
Ancienne gravure sur bois japonaise par Utagawa Kunisada (1789-1865). Cachet de 1854.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 180/220 -
#359Roger Hebbelinck
“Stadszicht te Brugge” & “St. Andrieskerk te Antwerpen”. Twee lithografieën. Gesigneerd en resp. genummerd 106/300 & 137/350 buiten de plaat.
“Vue de Bruges”. et “Eglise St-André à Anvers”. Deux lithos. Signées et respectivement numérotées 106/300 et 137/350 hors planche.No longer availableDim. 24 x 19 & 42 x 32 cmEstimate: € 40/50 -
#4
Een lot van vijf oude gravures met zichten op Vlaamse steden en een marine.
Cinq gravures anciennes aux vues de villes flamandes et une marine.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#453
Een partij verzilverd metaal. Overwegend Wiskemann.
Lot de métal argenté. Principalement Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#744
Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Kilim ancien au médaillon central.No longer availableDim. 157 x 116 cmEstimate: € 100/120 -
#122Leon Schoeters
“Kind bij een hond met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bébé et chien au chapeau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 66 cmEstimate: € 100/150 -
#681
Een oude kauwgomballenautomaat van roodgepatineerd metaal. Met sleutel.
Un ancien distributeur de chewing-gums en métal rouge patiné. Avec clé.No longer availableEstimate: € 90/110 -
#222
Een porseleinen muurfonteintje, versierd met meerkleurige bloemen.
Une fontaine murale décorée de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 80/120 -
#767Ideal
“Vibro-Massor”. Een wellnessmachine. Jaren ‘50.
“Vibro-Massor”. Machine de massage des années 50.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#510Rochas
“Byzance”. Een vaporisator eau de parfum van 25 ml en “madame Rochas” een geparfumeerde poeder. We voegen er een kennismakingsdoos met vijf verschillende parfums aan toe.
“Byzance”. Un vaporisateur d’eau de parfum de 25 ml et “Madame Rochas”, une poudre parfumée. Nous ajoutons une boîte de présentation contenant cinq parfums différents.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#677
Een paar vazen van rood Muranoglas met een ribbondecor.
Deux vases en verre de Murano rouge avec décor ruban.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#220
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en citrine van ± 39 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,90 ct et une citrine ayant un poids de +- 39 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2000 -
#148
Een stuk apatiet en een geode okeniet.
Une pièce d’apatite et une géode d’okénite.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#53Hutschenreuther
Een brede kandelaar van polychroom en verguld porselein, versierd met twee musicerende putti. Onderaan gemerkt.
Large candélabre à quatre lumières en porcelaine polychrome et dorée surmonté de deux putti musiciens. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 41 cmEstimate: € 40/60 -
#561
Een pompoenvormig theepotje van meerkleurig Chinees porselein met verzilverde monturen.
Une théière en forme de potiron en porcelaine chinoise polychrome et montures argentées.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80