#1112
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
#456
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#293
#706
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
#311
Ovale coupe met twee oren van messing. Glazen binnenschaal. Lodewijk XVI-stijl.
#669
“Stilleven met tol”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening Roni (?).
“Nature morte à la toupie”. Huile sur panneau. Porte une signature: Roni (?).No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#521
#44
#221
#517
Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.
#314
“Dorp bij de rivier”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Village au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 60/100 -
#793
#331
#262A. J. Laenen
“Impressie uit Spanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1998.
“Impression d’Espagne”. Huile sur panneau. Signé et daté 1998.No longer availableDim. 43,5 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#818
Een oude houten speculaasplank met zes figuren.
#670
Drie goudkleurige en één zilverkleurige roestvrij stalen fantasie horloges.
Trois montres fantaisie en acier inoxydable couleur or et une montre en acier inoxydable couleur argenté.No longer availableEstimate: € 60/100