Other lots in this auction
-
#1029
Een lot van negen ingekaderde gravures met betrekking tot geneeskrachtige planten. XIXe eeuw.
Lot de neuf gravures encadrés traitant les herbes médicinales. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#315
Twee broches. De éne een miniatuur met damesportret geschilderd op Limogesporselein en gezet in verguld metaal. De andere een camee met klassiek damesprofiel, gezet in verguld metaal en omringd door witte en rode cabochons.
Deux broches. L’une à miniature au portrait de dame sur porcelaine de Limoges et sertie en métal doré, l’autre un camée au profil classique serti en métal doré et entouré de cabochons blancs et rouges.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1143
Een paar schotels van blauw en wit Chinees porselein met zeven perziken in het decor.
Paire de plats en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de sept pêches.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 160/180 -
#223Mont Joye - Legras & Cie.
Een siervaasje van kleurloos glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van een bloem. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre incolore gravé à l’eau forte et décoré d’une fleur peinte à la main et émaillée. Marque sous la base. France, vers 1890.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/180 -
#1040Stein
Grote bierpul van steengoed met tinnen deksel. Voorstelling van een jagerspaar in reliëf in meerdere kleuren, onderaan gemerkt King en 3 L.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 30/50 -
#152H. Knaief (?)
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#547
Twee verschillende Zuid Afrikaanse maskers van gepolychromeerd hout.
Deux masques africains en bois polychrome.No longer availableDim. H: 102 cm Ø 30 cmEstimate: € 40/60 -
#288
“Dame met mandoline” en “Danseres”. Twee beeldjes van polychroom porselein, waarbij de eerste gemerkt van Capodimonte en de andere van Ludwigsburg.
“Dame à la mandoline” et “Danseuse”. Deux statuettes en porcelaine polychrome dont la première avec la marque de Capodimonte et l’autre de Ludwigsburg.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#574
“Vervallen zaal met zuilen”. Een foto op plexiglas.
“Salle détériorée aux colonnes”. Photo sur plexi.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 180/200 -
#537
Twee verschillende opiumflesjes, waarbij één van geëmailleerd koper en één van porselein, beide versierd met erotische scènes in het decor. Het tweede onderaan gesigneerd, zonder dekseltje.
Deux différents flacons à parfum dont un en cuivre émaillé et un en porcelaine, les deux aux décors érotiques. Le deuxième est signé sous la base et n’a pas de couvercle.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 50/80 -
#659
Vier zichten op San Francisco uit de late XIXe en vroege XXe eeuw. Reproducties van oude foto’s in kaders van wortelfineer.
Quatre vues de San Francisco de la fin du XIXe et du début du XXe siècle. Reproductions de vieilles photos dans des cadres en placage de ronce.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#710Ethiopie
Een groot lot verschillende amuletten, oorhangers, koptische kruisen e.a. van 10 ‰ zilver. Ter plaatse in 1985 aangekocht.
Grand lot d’amulettes, de boucles d’oreilles, de croix coptes e.a. en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/120