Similar lots by type
-
#1133
Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#1111Val St. Lambert
Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1119Val St. Lambert
Een reeks kristallen glazen van de serie “Academie du vin”: zes champagnefluiten, zes likeurglaasjes, twaalf rode wijnglazen, eenentwintig bourgogneglazen en zes witte wijnglazen.
Suite de verres en cristal de la série Académie du Vin comprenant six flûtes à champagne, six gouttes, douze verres à vin rouge, vingt et un verres à bourgogne et six verres à vin blanc.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#358Villeroy & Boch
Een conische karaf van kleurloos kristal uit de reeks van Paloma Picasso. Onderaan gemerkt.
Carafe conique en cristal incolore d’une série par Paloma Picasso. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#397
Een lot kristal bestaande uit een lampenvoet met kap en pique-fleurs van Val-Saint Lambert en een Italiaanse schaal.
Lot de cristaux comprenant un pied de lampe avec abat-jour et un pique-fleurs de Val Saint-Lambert et un plat italien.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#973Nachtman
Twee kandelaars van kleurloos kristal in verschillende hoogtes. Gemerkt.
Deux candélabres en cristal incolore de différentes tailles. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#974
Een twaalfdelig toiletstel van geel en kleurloos kristal.
Garniture de toilette douze pièces en cristal jaune et incolore.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#398
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een asbak en drie schalen, waarvan twee met verzilverd metalen rand. Drie gemerkt van Val St. Lambert.
Lot de cristaux incolores comprenant un cendrier et trois plats dont deux aux bords en métal argenté. Trois pièces avec la marque Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#378Val St. Lambert
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een coupe en een vaas. Beide gemerkt.
Lot de cristal taillé incolore comprenant une coupe et un vase. Avec marques.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#798
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf waterglazen, twaalf wijnglazen en negen champagnecoupes.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant douze verres à eau, douze verres à vin et neuf coupes à champagne.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#408
Een vaas van geslepen kristal.
Vase en cristal taillé incolore.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 40/60 -
#99Val St. Lambert
Een reeks van vier rode en acht witte wijnglazen en een tafelbelletje in origineel etui.
Suite de quatre verres à vin rouge et huit à vin blanc, ainsi qu’une sonnette de table dans son étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#761
Een grote luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Grand lustre à huit lumières aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#399
Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, een kannetje met koperen monturen, een kandelaar met pendeloques, een vaasje op voet, een groen wijnglas en een solifiore.
Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, un carafon aux montures en cuivre, un bougeoir à pendeloques, un petit vase sur piédouche, un verre à vin vert et un soliflore.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#394
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal.
Service de verres en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#392
Een lot gekleurd kristal waaronder een Val Saint-Lambert karaf.
Lot de cristaux de couleur dont une carafe de Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1108Val St. Lambert
Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en mauve kristal. Gemerkt.
Garniture de toilette trois pièces en cristal incolore et mauve. Avec marque.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#402
Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.
Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#793Val St. Lambert
Een coupe van kleurloos geslepen kristal Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 25/45 -
#808
Een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, zes schaaltjes en een blauwe karaf. De eerste gemerkt ‘Irish Rose Crystal’ .
Grande coupe en cristal taillé incolore, six petits plats et une carafe bleue. La première marquée “Irish Rose Crystal”.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#368Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt, gesigneerd van Hubert Lega en genummerd 56/250.
Coupe en cristal taillé coloré vert dans la masse. Marque sous la base et signé Hubert Lega et numérotée 56/250.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#1060
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#958
Een rond vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Val St. Lambert.
Vase rond en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#613
Een parfumflesje van kleurloos kristal met zilveren montuur en deksel, afgewerkt met been. Keuren van Chester, 1918.
Flacon à parfum en cristal incolore à monture et couvercle en argent et détails en os. Poinçons de Chester, 1918.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#722Jan Cockx
“Scheldezicht vanuit Burcht”. Olieverf op plaat. Gesigneerd.
“Vue de l’Escaut par Burcht”. Huile sur planche. Signée.No longer availableDim. 47 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#262Joseph PosenaerPeriod: 1876 - 1935
“Avondzon te Wilrijk” & “Boekenbergpark te Deurne”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Soleil du soir sur Wilrijk” et “Parc Boekenberg à Deurne”. Huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 120/160 -
#536
Een bruidskast van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Armoire de mariage en chêne sculpté. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#765Ethiopie
Twee te herstellen halssnoeren van Venetiaans, Boheems en Europees glas met zeven hangers van been. Gedragen door de medicijn man. Aangekocht in 1985 ter plaatse.
Deux colliers de chaman à réparer en verre de Venise, Bohème et Europe à sept pendentifs en os. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#602Eric KengenPeriod: °1952
“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500/700 -
#685Ethiopie
Een halssnoer van Venetiaans, Boheems en Europees glas met twee hangers van been. Gedragen door de medicijnman. Aangekocht in 1985 ter plaatse.
Collier de chaman en verre vénitien, de Bohème, européen à deux pendentifs en os. Acheté sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#597
Een jongen met bloemen, een dame met gieter en een groep van een dansend koppel van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Garçon aux fleurs, femme à l’arrosoir et un groupe de danseurs en porcelaine polychrome. Marques sous les bases.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#846
Een schildersezel van gesculpteerd eikenhout in Lodewik XV-stijl, bovenaan versierd met een rocaille.
Chevalet en bois sculpté de style Louis XV, le dessus décoré d’une rocaille.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#782
Een ovale spiegel van gesculpteerd en zilvergepatineerd hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois sculpté et argenté à décor de roses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#119Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879
“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 300/500 -
#655Ethiopie
Twee verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.
Deux différents colliers en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#946
Een secretaire met vier laden onder het klapblad en opbergruimte bovenaan.
Secrétaire à quatre tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableEstimate: € 120/200