#131
#227
#434Jeanne Badois
Een miniatuur vrouwenportret. Gesigneerd en gedateerd 1887.
Un portait de femme en miniature. Signé et daté 1887.No longer availableDim. 8 x 8 cmEstimate: € 40/60 -
#71
Een bronzen vijzel met stamper.
Mortier et son pilon en bronze.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#532Corneille
Une lithographie sans cadre. Signée et datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/260 -
#471
Twee Russische iconen, waarvan één met koperen riza.
#296
#672
Een muziekstaander van witgepatineerd smeedijzer.
Porte-musique en fer forgé à patine blanche.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 40/50 -
#407
Twee poederdoosjes, waarvan één van wortelhout.
Deux poudriers, dont un en ronce.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#110
Paire de boucles d’oreilles en or blanc en forme de papillons sertis de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,28 gEstimate: € 800/1000 -
#782
#348Zeiss Ikon
Een oude vouwcamera model ‘Netar’.
Appareil photo ancien pliable ‘Netar’.No longer availableEstimate: € 30/40