Similar lots by type
-
#540Swatch
Een automatische horloge. Swiss made.
Montre automatique. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#460
Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#555Rodania Chronograph
Een herenhorloge met lederen armband. (gedragen).
Montre homme à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#510Pontiac & Lunette
Twee heren-en twee dameshorloges. Omstreeks 1950.
Deux montres hommes et deux montres dames. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#776
Een schildersezel van bruin gelakt hout.
Chevalet.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#565Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#530Swatch
Drie verschillende horloge. Swiss made.
Trois montres diverses. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#575Swatch Irony
Een roestvrij stalen horloge. Swiss made.
Montre en acier inoxydable. Swiss made.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#735
Een handtas van bruin leder gemerkt Delvaux (sporen van gebruik). En een zwarte van het merk Nouvelta (in goede staat).
Sac à main en cuir brun de la marque Delvaux (usures). Et un sac à main noir de la marque Nouvelta (en très bon état).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#600
Een lot varia waaronder horloges, manchetknopen. e.a.
Lot varié comprenant des montres, des boutons à manchettes etc.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#206
Eetkamer in Lodewijk XVI-stijl: verlengbare tafel, stoelen, vitrine en groot buffet met zwaar witmarmeren blad.
Salle à manger de style Louis XVI comprenant une table aux allonges, une vitrine et un grand buffet à tablette en marbre blanche.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#763
Drie hindoeïstische danseressen van messing.
Trois danseuses hindous en laiton.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#590Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge met lederen armband.
Montre homme en acier inoxydable au bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#605Besancon Duny Mawi
Drie zakhorloges. Eén met jachttafereel en één met paardenhoofden.
Trois montres de gousset. L’une avec une scène de chasse, une autre aux têtes de chevaux.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#449Vic Gentils
“Abstracte figuren”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. E/A.
“Figures abstraite”. Lithographie. Signée hors planche. E.A.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#610Rolex Perpetual
Een herenhorloge uit de jaren 1950 (glas te herstellen).
Montre homme des années 50 (verre à réparer).No longer availableEstimate: € 200/300 -
#595
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 différentes montres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#435
Vijf diverse geldbeursjes met gedreven zilveren beugels en maliën. Omstreeks 1900.
Cinq porte-monnaie divers aux maillons en argent. Vers 1900.No longer availableDim. ± 182 gEstimate: € 80/100 -
#445
Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#580Jean Delatour
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#803
Tinnen fontein met dito vergaarbak en messingen kraantje. Keuren uit de XIXde eeuw. Gemonteerd op een recent onderstel.
Fontaine et bassin en étain à robinet en laiton. Marques du XIXe siècle. Monté sur une tablette en bois récente.No longer availableDim. H. tot. 102 cm cmEstimate: € 80/120 -
#585Emporio Armani
Een herenhorloge stainless steel met lederen armband. Gedragen.
Montre homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Portée.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#560Storm
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#570Festina
Een roestvrij stalen herenhorloge.
Montre homme en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#235
Een 18 karaats wit gouden ketting met 14 karaats wit goud hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en or blanc 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 13,55 gEstimate: € 700/900 -
#164Floris Jespers
“Afrikaanse marktscène”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51(?).
“Scène de marché africain”. Fusain sur papier. Signé et datée ‘51 (?).No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 220/280 -
#535Seiko Kinetic
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge.
Montre homme automatique en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#37Gustave Van Vaerenbergh
Een buste van een jonge vrouw. Terracotta. Gesigneerd en genummerd 1520/4.
Buste de jeune femme. Terre cuite. signée et numérotée 1520/4.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/300 -
#211Noblet, Paris en A.
Een klarinet in oorspronkelijke koffer. Gemerkt.
Clarinette dans son coffre d’origine. Marquée.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#214Joseph Van LuppenPeriod: 1834-1891
“Alpenlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1856.
“Vaches dans un paysage alpin”. Huile sur panneau. Signé et daté 1856.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#436
Lichte eikenhouten salontafel met rechthoekig blad. Zijden versierd met gerainureerde zuiltjes uit de XVIIIde eeuw. Samengesteld rond 1880.
Table de salon en chêne clair à tablette rectangulaire. Côtés décorés de colonnettes rainurées du XVIIIe siècle. Assemblage vers 1880.No longer availableDim. H. 64, L. 110 cmEstimate: € 200/300 -
#232
Een ingekaderd wandtapijt met romantische voorstellingen. Recent werk.
Tapisserie encadrée avec une scène romantique. Travail contemporain.No longer availableDim. 62 x 200 cmEstimate: € 50/80 -
#221Cartier
Een peper- en zoutvaatje van kleurloos kristal met sterling zilveren motief. Beiden met certificaat en in origineel etui.
Salière et poivrière en cristal incolore à motif en argent sterling. Les deux avec certificat et dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#96
Een Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#302
“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 48 cmEstimate: € 50/80 -
#342H. Contryn
“Stilleven met fruit, bloemen en een papegaai”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits, aux fleurs et au perroquet”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 97 cmEstimate: € 200/400