Other lots by Val St. Lambert
-
#407Val St. Lambert
Een kristallen vaas met een rood gegraveerd decor van gestileerde bloemen. Gemerkt VSL en getekend JS. Omstreeks 1900. De basis beschadigd.
Vase en cristal au décor rouge gravé de fleurs stylisées. Marque VSL et signature J.S. Vers 1900. Dégât à la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/140 -
#22Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal bestaande uit een ijsemmertje, een pennendoos, een bekertje en een kleine hoed. Gemerkt.
Lot de cristaux incolores comprenant un seau à glace, une boîte à plumes, un gobelet et un petit chapeau. Avec marques.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#328Val St. Lambert
Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres hexagonaux en cristal taillé incolore. Avec griffe.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/140 -
#213Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal in art decostijl met rode details. Gemerkt.
Vase en cristal taillé de style art déco aux détails rouges. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#303Val St. Lambert
Een toiletstel, bestaande uit een parfumverstuiver, een karaf en een poederdoos van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Garniture de toilette comprenant un diffuseur de parfum, une carafe et une boîte à poudre en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#639Val St. Lambert
Een lot gekleurd kristal bestaande uit twee vazen en een lampenvoet. Gemerkt.
Lot de cristaux colorés comprenant deux vases et un pied de lampe. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#101Val St. lambert
Een coupe in art decostijl, groen gekleurd in de massa en een pique-fleur van kleurloos kristal. De eerste gemerkt Val St. Lambert.
Coupe de style art déco en cristal taillé colorée vert dans la masse et un pique-fleurs en cristal incolore. La première à la marque de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 80/120
Similar lots by type
-
#741
Schemerlamp in de vorm van een klassieke zuil van koper met lederen schacht en verguld houten voetstuk. Medio XXste eeuw.
Lampadaire de forme colonne classique en cuivre à tige en cuir et base en bois doré. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 103 cmEstimate: € 40/60 -
#103Lalique, France
Een coupe van kleurloos kristal, gedragen door een gesatineerde ramskop. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal incolore, portée par une tête de bélier satinée. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#237Val St Lambert
Een konische karaf (schilfer onderaan) en een vaas van geslepen kristal (drie schilfers aan de bovenrand), resp. rood en mauve gekleurd in de massa.
Carafe conique (éclat à la base) et un vase en cristal taillé (trois petits éclats au bord supérieur), respectivement colorés rouge et mauve dans la masse.No longer availableDim. H. 30,5 & 41,5 cmEstimate: € 50/80 -
#297
Een lot van vijftien glazen van geslepen kristal in diverse kleuren. Vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.
Lot de quinze verres en cristal taillé de couleurs différentes. Probablement Val St-Lambert mais sans marques.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#390
Een nertsmantel en twee bontkragen.
Manteau en vison et deux cols en fourrure.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#73
Een grote en een kleine vaas van kleurloos kristal. De eerste Oostenrijks en met getorste ribben, de tweede gemerkt Val St. Lambert.
Un grand et un petit vase en cristal incolore. Le premier d’Autriche aux côtes torses, l’autre marqué de Val St-Lambert.No longer availableDim. h: 30 & 20 cmEstimate: € 40/60 -
#367Lalique
Een siervaasje en -schaaltje van gesatineerd kristal, versierd met vogeltjes in reliëf. Gemerkt.
Vase décoratif et petit plat en cristal satiné décoré d’oiseaux en relief. Avec marque.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 220/260 -
#753
Een vaas van geslepen kristal met mauve motieven. Kleine schilfer aan de voet.
Vase en cristal taillé aux motifs mauves. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65/75 -
#253
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een schaal, een vaasje met purperen fries, een drageoir en een langgerekte vaas.
Lot de cristal taillé comprenant un plat, un petit vase à la frise pourpre, un drageoir et un vase au long col.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#402
Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 160/180 -
#640
Een reeks van veertien champagnefluiten van kleurloos geslepen kristal. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Suite de quatorze flûtes à champagne en cristal taillé incolore. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#246
Een coupe van kleurloos geslepen kristal op een massief zilveren voet. XIXe eeuw. Kleine beschadiging aan de voet. Geen keuren gevonden.
Coupe en cristal taillé incolore sur piédouche en argent massif. XIXe siècle. Petit dégât à a base. Nous n’avons pas trouvé des poinçons.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200/240 -
#26
Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.
Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. L. 101 cmEstimate: € 200/300 -
#389
Een achthoekige schaal van kleurloos geslepen kristal, versierd met vrouwenfiguren.
Plat octogonale en cristal taillé incolore décoré de figures féminines.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 50/60 -
#207
Een designvaas van groen en mauve glaspasta. Onderaan gemerkt en getiteld ‘Coquille’.
Vase design en pâte de verre vert et mauve. Marque sous la base et le titre “Coquille”.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#387
Een grote en een kleine vaas van kleurloos Boheems kristal. De eerste met koperen montuur en op arduinen sokkel.
Un grand et un petit vase en cristal de Bohème incolore. Le premier à monture en cuivre et sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. H 34 en 21 cmEstimate: € 40/60 -
#83Daum, France
Een coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#28
Een karaf van kleurloos geslepen kristal.
Carafe en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#699Roger Boutens
“Toscana: Addio I”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1997.
“Toscana: Addio I”. Huile sur panneau. Signé et daté 1997.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#325
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 19,80 gEstimate: € 400/500 -
#305
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Montre de dame en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 89,50 gEstimate: € 1800/200 -
#369
“Strandzicht”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Vue de plage”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#391
Een coupe van kleurloos geslepen kristal met voet en montuur van zilver. 800‰. Gemerkt van Delheid voor 1942.
Coupe en cristal taillé incolore. Piédouche et monture en argent 800‰. Poinçon de Delheid pour 1942.No longer availableDim. h: Ø: 19 cmEstimate: € 120/200 -
#100Rolex Oyster Perpetual
Cosmograph Daytona. Een automatisch herenpolshorloge van 18 karaats geel goud. Witte wijzerplaat en gouden bezel. In oorspronkelijke groene doos en kartonnen beschermdoos. Met garantiebewijs Y496205 - 116528, uitgereikt te Milaan in 2005. Met handleiding. Cal. 4130.
Cosmograph Daytona Automatique. Montre à bracelet homme en or jaune 18 ct. Cadran blanc, lunette en or. Dans la boîte originale verte et la boîte de protection en carton. Preuve de garantie Y496205 - 116528, distribuée à Milan en 2005. Avec instructions. Cal. 4130.No longer availableDim. 186,24 g brutoEstimate: € 8000/10000 -
#713
Een Kifwebemasker. Songje, D.R.C.
Masque Kifwebe. Songje, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120/140 -
#318
“Zittende Boeddha”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Bouddha assis”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 200/240 -
#327
Een paar wandlampen van polychroom hout, versierd met bloemen, fruit en korenhalmen in reliëf.
Paire d’appliques en bois polychrome décorées de fleurs, de fruits et de brin d’orge en relief.No longer availableDim. l: 113 cmEstimate: € 150/200 -
#312Antoon De VaerePeriod: 1900-1989
“Begijnhof te Mechelen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Béguinage de Malines”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 5à x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#329
Lot bestaande uit: een map “De Belgische provincies” door Ph. Dumont en J.A. Baltus. Uitgave De Visscher. “Japanische Holzschnitte”, map met 6 reproducties van bekende Japanse prenten, o.m. Hokusai’s “Golf”. 8 kunstreproducties op groot formaat. Uitgegeven door Kunstkreis Luzern. En een lot varia met foto’s, drukproeven enz.
Lot comprenant une portefeuille “Les Provinces Belges” par Ph. Dumont et J.A. Baltus. Ed. De Visscher. “Japanische Holzschnitte”, farde à 6 reproductions de gravure sur bois connues dont e.a. La Vague de Hokusai. 8 reproductions d’art de grande taille, éditées par Kunstkreis Luzern. Et un lot varié de photos, de bons à tirer etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#304
Een schemerlamp van brons en glas-in-lood in de geest van Tiffany.
Lampadaire en bronze à l’abat-jour en vitraux dans l’esprit de Tiffany.No longer availableDim. H 65 cmEstimate: € 160/200