Similar lots by type
-
#231
Een Mariabeeld van monochroom wit biscuit, geflankeerd door twee Brusselse hoornvaasjes. Onder drie stolpen.
La Sainte Vierge en biscuit monochrome blanc, flanqué de deux cornets en porcelaine de Bruxelles. Sous trois globes en verre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1103
Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder stolp.
Sainte Famille en biscuit polychrome sous globe en verre.No longer availableDim. h: 32 cm (Stolp)Estimate: € 50/60 -
#598Unterweissbach
Twee grote en een kleine groep van monochroom wit biscuit met voorstellingen van een romantische koppel, musicerende figuren en een dame met schaap en bloemenmand. Eén gemerkt. Geen manco’s.
Deux grands et un petit groupe en biscuit monochrome blanc représentant un couple romantique, des personnages musiciens et une femme au mouton et à la corbeille de fleurs. Une pièce avec marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/100 -
#950
Een lot meerkleurig en wit biscuit, bestaande uit een romantisch koppel met schaap, twee putti bij een boom en twee verschillende wijwatervaatjes.
Lot de biscuits monochromes et polychromes comprenant un couple romantique au mouton, deux putti près d’un arbre et deux bénitiers différents.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#1129
Een hoge en een lage gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en pauwen en met houten deksels.
Un pot à gingembre haut et un pot à gingembre sphérique en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de paons. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 31 & 21 cmEstimate: € 80/120 -
#683
Een dekseldoosje van geelgepatineerd biscuit met binnenin een porseleinen erotische voorstelling. Chinees werk.
Boîte en biscuit jaune et porcelaine. L’intérieur au scène érotique. Travail chinois.No longer availableDim. l: 9 cmEstimate: € 60/100 -
#104Capodimonte
Een lot van vijf beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘World limited edition bij IPA’:- “Dame in geel met hoed en poedel”. Genummerd 196/1500.- “Dame in wit en roze met parasol”. Genummerd 583/1500.- “Dame in blauw met waaier”. Genummerd 288/1500.- “Dame in groen met parasol”. Genummerd 377/1500.- “Dame met hondje”. Genummerd 164/1500.
Cinq statuettes en biscuit polychrome de la série “World Limited Edition by IPA”:- Dame en jaune au chapeau et au caniche. Numérotée 196/1500.- Dame en blanc et rose à l’ombrelle. Numérotée 583/1500.- Dame en bleu à l’éventail. Numérotée 288/1500.- Dame en vert à l’ombrelle. Numérotée 377/1500.- Dame au petit chien. Numérotée 164/1500.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#227
“Zittend meisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Frans werk.
Petite fille assise. Statuette en biscuit monochrome blanche. Travail français.No longer availableEstimate: € 120/150
Other lots in this auction
-
#582Marieke De Ridder
“Liggende dame”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘86.
“Femme couchée”. Pastel sur papier. Signé et daté ‘86.No longer availableDim. 50 x 78 cmEstimate: € 40/60 -
#739
Een kalligrafische plaat, daterend van 1922 en een Chinese aquarel met vogels op een besneeuwde tak.
Une planche calligraphique datée 1922 et une aquarelle chinoise représentant des oiseaux sur une branche enneigée.No longer availableDim. 15 x 33,4 & 31 x 41 cmEstimate: € 40/50 -
#11
Een verzilverde flessenonderzetter met bewerkte rand met bladermotief. Onderaan gemerkt.
Dessous de bouteille en métal argenté, aile décorée de vignes. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 25/30 -
#125
“Voetballer”. Een beeld van bruingepatineerd zamak.
“Footballeur”. Statuette en régule à patine brune.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60/80 -
#305
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 600/800 -
#641Delvaux
Een grote gedragen bruin lederen handtas.
Grand sac à main en cuir brun. Bien porté.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#228
“Jongen met krab”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel. Onduidelijk gesigneerd. Medio XXe eeuw.
“Garçon au crabe”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. Illisiblement signée. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220/260 -
#718
Een lot van zes gedekte kopjes op onderbordjes van Aritaporselein. Onderaan gemerkt.
Lot de six tasses couvertes et leurs soucoupes en porcelaine d’Arita. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#624Roger WittewrongelPeriod: (1933)
“Dame met ontblote schouder”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 101/500 buiten de plaat.
“Femme à l’épaule nue”. Litho. Signée et numerotée 101/500 hors planche.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#833
Een paar armstoelen van gesculpteerd eikenhout in Jacobean stijl, bekleed met bruin leder.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Jacobean recouverts de cuir brun.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#994E. Marly
“Interieurscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnages dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43,5 x 33,5 cmEstimate: € 80/120 -
#409
Chinese tekening.
Dessin chinois.No longer availableEstimate: € 20/30