Similar lots by type
-
#413
Een inktstelletje van zamak met een lamp (fitting gebroken) en een hondje en een ronde plaquette met een afbeelding van Napoleon Bonaparte in reliëf.
Encrier en régule avec lampe (douille cassée) et un petit chien et une plaquette ronde représentant Napoléon en relief.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#237
“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 360/400 -
#623
“Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 240/300 -
#770
Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.
Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.No longer availableDim. h: 30 & 72 cmEstimate: € 40/50 -
#211
“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Naar een werk van Dégas.
“Ballerine”. Sculptures en bronze à patine brune. D’après un oeuvre par Edgard Degas.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 900/1000 -
#475
“De lezeres”. Een beeld van monochroom wit biscuit naar een werk van Détrier.
“La liseuse”. Sculpture en biscuit monochrome blanc d’après un oeuvre de Détrier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#183Georges Van Der StraetenPeriod: 1856 - 1926
Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.
Petit buste de dame en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 220/280 -
#693
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#187Sylvain KinsburgerPeriod: 1855 - 1935
Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.
Petit buste de dame en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 220/280 -
#787
“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50/60 -
#698
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#257
“Musicerend koppel”. Een paar beeldjes van gepatineerd brons op marmeren sokkels.
“Couple de musiciens”. Paire de statuettes en bronze à patine brune sur socles en marbre rose.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 70/120 -
#203Emile Louis PicaultPeriod: 1833 - 1915
“Archer”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Archer”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableEstimate: € 1300/1400 -
#554
Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Fang, Gabon.
Statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120/140 -
#485
Een jongen van wit composiet. Klein letsel aan één van de vingertjes.
Garçon en composite blanche. Petit dégât à une doigt.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#647Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démonique”. Sculpture en terre cuite polychrome. Monogrammée.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#661
Een Indische figuur van gegoten en gepolychromeerd steengoed.
Figure indienne en grès coulé et polychrome.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 300/500 -
#641Michel Hereman
“Post-demonische wezens”. Een paar beelden van gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etres post-démoniques”. Paire de sculptures en terre cuite polychrome. Monogrammées.No longer availableDim. h: 24 & 32 cmEstimate: € 180/240 -
#207Spilliart
Een damesbuste van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de femme en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 650/750 -
#577
Een Afrikaans fetisjbeeld van gesculpteerd hout, nagels, metaal en schelpen. Nkisi Nkondé, D.R. Congo.
Fétiche en bois sculpté orné de clous, de métal et de coquilles. Nikis Nkonde, Congo.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 130/180 -
#734
“Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.
“Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#632
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#281
Een paar siervazen van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkels en gedecoreerd met engeltjes in reliëf. Omstreeks 1900.
Paire de vases décoratifs en régule à patine brune sur socles en marbre et décorés d’angelots en relief. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#419
Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#65Ion Atanasiu DelamarePeriod: 1955 - 2015
“Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.
“Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.No longer availableDim. 21 x 30 & 27 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#209Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958
“Abstracte mannen- en vrouwenfiguur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme et femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 121 x 121 cmEstimate: € 300/500 -
#484
“Brother Ray” & “Madonna”. Twee zeefdrukken naar Herman Brood. 1993. Ingelijst.
“Brother Ray” et “Madonna”. Deux sérigraphies d’après Herman Brood. 1993. encadrées.No longer availableDim. 60 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#592
“Wagen met fantasiefiguren”. Gouache op papier. Gemonogrameerd ‘A.A.’.
“Char aux figures fantastiques”. Gouache sur papier. Monogramme A.A.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 80/120 -
#63
Een oude rood koperen klaroen.
Clairon en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#66
Een serie van acht notenhouten stoelen. Rechte poten, de ruggen versierd met een gesculpteerd bloemenmotief. Losse zitten met rode stof bekleed. XIXde eeuw.
Suite de huit chaises en noyer. Pieds droits, dossiers décorés d’un motif floral sculpté. Sièges amovibles et recouvertes de tissu rouge. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#569Romeo Moldovan
“Balletdanseres”. Oost-Indische inkt op doek. Gesigneerd.
“Ballerine”. Encre de Chine sur toile. Signé.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#776
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Petite carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 148 x 108 cmEstimate: € 30/40 -
#344
“Venus & Cupido”. Een driedelig klokstel van verguld zamak en grijs geaderd marmer; bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Omstreeks 1900.
“Vénus et Cupidon”. Garniture de cheminée en régule doré et marbre veiné gris, comprenant une pendule et deux cassolettes. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#169John Cap
“Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Sous-bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 67 cmEstimate: € 80/120 -
#188
“Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een glazen groep.
“Focs sous un ours polaire”. Groupe en verre.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/180 -
#298
“Dansende muzen”. Een paar beeldjes van zamak. Kleine beschadigingen. Omstreeks 1900.
“Muses dansantes”. Paire de statuettes en régule. Petits dégâts. Vers 1900.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120