Other lots by Swatch
Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#1Goebel
Een lampje van meerkleurig porselein in de vorm van een uiltje. Onderaan gemerkt.
Petit lampadaire en porcelaine polychrome en forme d’un petit hibou. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 30/35 -
#114Edgard HeirmanPeriod: °1919
“Kruisbeeld bij de weg” en “Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Croix au bord d’un chemin” et “Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#610Chemin de Fer
Twee verschillende zakhorloges remontoirs dubbele kast. V.C. en Suisse.
Deux différents remontoirs à double boîtier. V.C. Suisse.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#5
Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 65,50 gEstimate: € 50/100 -
#444Van Hiel (?)
“Havenstad”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘72 (?)
“Ville portuaire”. Huile sur panneau. Signé et datée ‘72 (?).No longer availableDim. 15,5 x 36,5 cmEstimate: € 100/120 -
#452Bisardi
“Meisje met parasol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Fille à l’ombrelle”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 26 x 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#220
Een paar handgemaakte 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en bruine kwarts met en gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct et de quartz brun ayant un poids total de ± 10 ct. Faites main.No longer availableDim. 13,80 gEstimate: € 2500/3000 -
#635Invar
Een zakhorloge remontoir van plaqué d’or. Genummerd.
Remontoir plaqué d’or. Numéroté.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#502
Een lot van vier kleine handgeknoopte tapijtjes, waarvan twee van zijde.
Lot de quatre petits tapis dont deux en soie. Noués main.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#297
Een lot van drie aardewerken borden waarvan één Brussels en twee Vieux Rouen. Eén met restauratie.
Lot de trois assiettes en faïence dont une de Bruxelles et deux en Vieux Rouen. Une restauration.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#793
Een eikenhouten commode in Louis-Philippestijl met drie grote onder twee kleine laden.
Commode en chêne de style Louis-Philippe ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#690Hamilton en Waltham
Twee verschillende zakhorloges remontoirs. Eén te herstellen.
Deux remontoirs différents. Un à réparer.No longer availableEstimate: € 50/100