#733
Een houten schaalmodel van een driemaster in een glazen vitrine.
#393
#84
#399
#383
No longer available -
#21
#771
#58
Lot varié comprenant une partie de couvert, des ronds à serviettes en os, des boîtes en argent et en métal argenté etc.No longer availableEstimate: € 40/50
#530Jacomo
#644
Een wandspiegel van rijkelijk gesculpteerd hout met Afrikaans wild versierd.
#402
“Naaktstudie”. Ets. Draagt handtekening Rodin binnen de plaat.
“Etude d’un nu”. Eau-forte. Porte une signature “Rodin” dans la planche.No longer availableDim. 15,5 x 10 cmEstimate: € 100/120 -
#125
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
#265
Pendentif en or jaune et blanc 18 ct serti d’une tête de Méduse et de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 22,63 gEstimate: € 500/600 -
#121Cristal d’Arques
#197Royal Doulton
#841G.Thomas Paris
Een grote wereldbol op houten voet.
#89
Een gevarieerd lot grafisch werk bestaande uit:- Groot lot gravures, uit de XVIIde, XVIIIde, XIXde en XXste eeuw. Met o.m. Antwerpse stadszichten door Schaeffels, Napoleontische thema’s, religieuze thema’s enz. Niet ingelijst.- Een reproductie van een oude Chinese schildering uit het Musée Guimet te Parijs.- “Bootje”. Ets. Getekend buiten de plaat. Eugène Yoors.- “Heidezicht”. Gesigneerd buiten de plaat Frans De Vadder.- “Twee hoevezichten”. Reproducties.- “Staand figuur in profiel”. Ets.(..)
Grand lot de gravures des XVIIe, XVIIIe, XIXe et XXe siècles dont vues de ville anversoises par Schaeffels, des thèmes napoléoniens et religieux etc. Ainsi qu’une reproduction d’une peinture chinoise du Musée Guimet à Paris et une eau-forte par Eugène Yoors représentant un bateau. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#727
“Red Star Line Antwerpen 1873 - 1934”. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2013.
#33
#417
Een lot speelgoed.
Lot de jouets anciens.No longer availableEstimate: € 60/100