Similar lots by type
-
#498
Een jade doosje in de vorm van een vrucht.
Boîte en jade en forme d’un fruit.No longer availableDim. Br: 11 cmEstimate: € 50/100 -
#500
“Kosmos Khedive Exquisit”. Een houten reclamepaneel uitgegeven door Zigarettenfabrik Kosmos GmbH, Memmingen.
“Kosmos Khedive Exquisit”. Panneau publicitaire ed. Zigarettenfabrik Kosmos GmbH, Memmingen.No longer availableDim. 41 x 28 cmEstimate: € 30/50 -
#543
Een vaas op sokkel van groene kwarts.
Vase et socle en quartz vert.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 80/150 -
#28
Een zeer gevarieerd lot bestaande uit o.a. een bronzen papierklem, een bronzen plaquette, een doosje van schildpad, een kleine aquarel met een afbeelding van een herderin, enz.
Lot très varié comprenant une pince à papier en bronze, une plaquette en bronze, une petite boîte en écaille, une petite aquarelle représentant une bergère etc.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#450
Een paar vazen van roze marmer.
Paire de vases en marbre rose.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/60 -
#632
Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.
Bibliothèque à deux corps en acajou.No longer availableDim. 200 x124 cmEstimate: € 200/400 -
#565
Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 30/40 -
#696
Een houten trog met deksel op poten met H-verbinding.
Pétrin couvert en bois à entretoise en H.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 100/160 -
#99Kamberov (?)
“Zicht op St. Petersburg. Olieverf op doek.
“Vue de Saint-Pétersbourg”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#718
Een zittende Boeddha van gesculpteerd zandsteen met een scène uit de Kamasutra aan de achterzijde. Handen in dharmacakra-mudra.
Bouddha assis en grès sculpté avec une scène du Kamasutra au verso. Mains en dharmacakra-mudra.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120/200 -
#746
Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout.
Miroir en bois sculpté et doré.No longer availableDim. H.76 cmEstimate: € 50/60 -
#666
Een tweeledige broodkast van donker eikenhout. De bovenkast met gedraaide spijlen en een centraal deurtje met een bloemenmotief. De onderkast met twee laden en een legplank. Voluutpoten.
Panetière à deux corps en chêne foncé. Le dessus consiste de barres tournées et une petite porte centrale décorée d’une corbeille de fleurs. Le dessous à deux tiroirs et étagère. Pieds volutes.No longer availableDim. 201 x 110 cmEstimate: € 300/500 -
#727
Een Afrikaanse taboeret op drie poten van tropisch hout. Ethiopië.
Tabouret africain sur trois pieds en bois exotique. Ethiopie.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 30/50 -
#603
Een zittende Guan-Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met Chinese tekens op de rug.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Symboles chinois sur le dos.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 360/400 -
#557
Nigeriaans bronzen hoofd.
Tête en bronze. Nigeria.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#36
Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout met twee laden in de gordel en geflankeerd door twee zuiltjes. Omstreeks 1900.
Armoire à deux portes en chêne sculpté ouvrant à deux tiroirs en ceinture flanqués de deux colonnettes. Vers 1900.No longer availableDim. 153 x 11 x 60 cmEstimate: € 100/150