Similar lots by type
-
#91
Een komfoortje van verzilverd metaal. Engels werk.
Théière et son réchaud en métal argenté. Travail anglais.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#783
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ijsemmer, een flessenhouder, een dienblad, twee fazanten, twee schaaltjes, een servethouder, twee theepotjes, een kannetje en een kandelaar.
Lot de métal argenté comprenant un seau à glace, un porte-bouteilles, un plateau, deux faisans, deux plats, un porte-serviettes, deux théières, une verseuse et un bougeoir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#16
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit mandjes, olie- en azijnstelletjes, e.a.
Lot varié de métal argenté comprenant des corbeilles, des huilier-vinaigrier etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#383
Een amfoorvormige Engelse samovar van verzilverd koper met een gegraveerd bladerdecor. XIXe eeuw.
Samovar anglais de forme amphore en cuivre argenté ayant un décor de feuilles gravé. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/100 -
#363Christofle
Een vierdelig koffie- en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt. We voegen er een bijhorend dienblad en verschillend model suikerpot aan toe.
Service à café et à thé quatre pièces en métal argenté. Avec marque. Nous ajoutons un sucrier dépareillé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#751Swarovski
Twee sierstukjes in de vorm van bloemen van verzilverd metaal en geslepen mauve kristal. Gemerkt. Eén beschadigd.
Deux pièces décoratives en forme de fleurs en métal argenté et cristal taillé mauve. Avec marque. Un dégât.No longer availableEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#371Val St. Lambert
Twee verschillende asbakken van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux cendriers divers en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#537Swarovski
“Colombine” Beeldje van kleurloos kristal met blauwe details. Gemerkt.
“Colombine”. Statuette en cristal incolore aux détails bleus. Avec marque.No longer availableDim. H 20 cmEstimate: € 120/140 -
#368Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos geslepen kristal met een verguld fries van musicerende en dansende klassieke personages op een gesatineerde achtergrond. Gemerkt.
Vase en cristal taillé incolore décoré d’une frise doré représentant des personnages classiques dansant et faisant de la musique sur fond satiné. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 300/400 -
#176
“Avondlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening en een oude toeschrijving aan P. van Schendel.
“Paysage au clair de lune”. Huile sur panneau. Porte une signature et une ancienne attribution à P. Van Schendel.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 100/150 -
#587Boch Grès Keramis
Een vaasje van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Gemerkt en genummerd. Model 897, decor D1313.
Petit vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Marque et numéros Modèle 897, décor D1313 sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#225
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150/200 -
#278Capodimonte
“Meisje en jongen aan een boom”. Twee groepjes van monochroom wit biscuit. Gemerkt.
“Fille et garçon sous un arbre”. Deux groupes en biscuit monochrome blanc. Avec marque.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35/45 -
#6
Twaalf glazen van gerookt glas met een verzilverd decor van dieren in precolumbiaanse stijl en een meander onder de rand.
Douze verres en verre fumé à décor argenté d’animaux de style précolombien et d’un méandre sous le bord.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#50
Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 12,85 gEstimate: € 280/350 -
#799Isidore Warnie
“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 80/120 -
#59Romain Malfliet
“Sint Laurentiuskerk te Lokeren”, “St. Gummaruskerk te Lier” & “Kapel”. Drie etsen. Allen gesigneerd binnen en buiten de plaat en resp. genummerd 9/50, 2/100 & 45/100.
“Eglise St-Laurent à Lokeren”, “Eglise St-Gommaire à Lierre” et “Chapelle”. Trois eaux fortes. Signées hors planche et numérotées resp. 9/50, 2/100 et 45/100.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#433
Een lot glaswerk, bestaande uit karaffen, vazen en kruiken. Negen stuks.
Lot de verrerie comprenant des carafes, des vases et des cruches. Neuf pièces.No longer availableEstimate: € 45/55