Similar lots by type
-
#765
Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#783
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#790
Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200/1400 -
#797
Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800/2000 -
#415
Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Paire de jardinières en fonte de style classique.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#419
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#799
Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000/4000 -
#798
Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800/2000 -
#635
Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150/250 -
#120
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500/600 -
#350Laco-sport
Een automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#401
Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20/30 -
#764
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#785
“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400/2600 -
#285
Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000/12000 -
#655
Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#365Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#360
Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#772
Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#425
Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.No longer availableEstimate: € 850/900 -
#787
Een sobere houten hallbank.
Banc de vestibule en bois sobre.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 80/120 -
#800
Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000/1200 -
#796
Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850/950 -
#795
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#636
Een grote tweedeurskast van bleek eikenhout, versierd met 12 gesculpteerde en gepolychromeerde hoofden.
Grande armoire à deux ports en chêne clair décoré de 12 têtes sculptées polychromes.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#611
Beeldhouwwerk van terracotta met voorstelling van een kinderhoofd met een leeuwenkop, een pad en een serpent.
Sculpture en terre cuite représentant une tête d’enfant surmontée d’une tête de lion, d’un crapaud et d’un serpent.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200/300 -
#779
Een luchter van koper met zes lichtpunten en kristallen pendeloques.
Lustre en cuivre à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#56
Drie etuis met zilveren bestekken, waarvan een slabestek met been, een vierdelig visbestek en één met drie vorken en een mes.
Trois étuis contenant des couverts en argent, dont un couvert à salade avec manches en os, un couvert à poisson quatre pièces et un contenant trois fourchettes et un couteau.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#684Soddy Ekefrey
Een paar olieverfschilderijen met personages op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Paire de tableaux en huile sur panneau représentant des personnages. Signés et datés 1999.No longer availableDim. 56 x 54 & 55 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#576
Een bijzettafeltje van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met een marmeren blaadje en een gevlochten rieten tussenblad.
Table d’appoint en bois doré de style Louis XVI à tablette en marbre et entretoise cannée.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 80/120 -
#409
Een grote bolle designluchter met een kap van blauw Muranoglas.
Lustre design sphérique à abat-jour en verre bleu de Murano.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#566Tabriz
Een Perzisch tapijt van wol met een motief van een gestileerde rozentuin. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à motif d’un jardin de roses stylisé. Noué main.No longer availableDim. 304 x 394 cmEstimate: € 300/500 -
#461
Een lamp in de vorm van zittend Chinees figuur met een lantaarn van goud- en zwartgepatineerd gips. Beschadiging achteraan.
Lampe en forme d’un Chinois assis portant une lanterne en plâtre noir et doré. Dégât au verso.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/160 -
#157
“Meisje met schaap”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Omstreeks 1900.
“Fille et mouton”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 150/200 -
#274Zdenek MezlPeriod: 1934-2016
“Boj o katedràlu”. Ingekleurde houtsnede. Gesigneerd en genummerd 15/60 buiten de plaat.
“Boj o katedràlu”. Gravure sur bois colorée. Signée et numérotée 15/60 hors planche.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 50/100 -
#54Pierre Alexandre SchoenewerkPeriod: 1830 - 1885
Een voorstelling van Christus met kinderen van pijpaarde op een houten paneeltje. Gesigneerd
Le Christ aux enfants. Terre de pipe sur un panneau de bois. Signé.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 30/35