Similar lots by type
-
#785
Een lot varia, bestaande uit een klein porseleinen vaasje met koperen montuur, een glazen eitje, een glaspasta vaasje een porseleinen groep van Capodimonte in de vorm van een landloper en een een kanten pateet in farde van goudbrokaat.
Un ensemble comprenant un petit vase en porcelaine à monture en cuivre, un oeuf en verre, un petit vase en pâte de verre, un groupe en porcelaine de Capodimonte représentant un vagabond et un patène en dentelle dans une farde en brocart d’or.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#809
Een servies van monochroom wit porselein met meerkleurig bloemendecor en vergulde details. Bestaande uit een koffiepot, een melkkannetje, een suikerpot, zes dessertbordjes, 16 kopjes en onderschoteltjes waarvan er zes een afwijkend model hebben.
Service en porcelaine monochrome à décor polychrome de fleurs aux détails dorés. Comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, six assiettes à dessert, 16 tasses et soucoupes dont six de modèle légèrement différent. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#803
Een zeer gevarieerd lot bestaande uit o.a. een tinnen klepkan, een koperen kruisbeeld, petrischaaltjes, een zilveren servetring, enz.
Ensemble très varié comprenant une verseuse couverte en étain, un crucifix en cuivre, des plat pétri, un rond de serviette en argent etc.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#802
Een geelkoperen luchter met zes lichtpunten in neogotische stijl en versierd met zes schildjes met religieuze afbeeldingen.
Lustre en laiton à six lumières de style gothique, décoré de six écussons aux représentations religieuses.No longer availableDim. Ø 58 cmEstimate: € 80/120 -
#358
Een paar messingen schijfkandelaars.
Paire de bougeoirs aux disques en laiton.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 60/80 -
#25
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,77 gEstimate: € 100/150 -
#403
Een paar barokke kandelaars van messing. We voegen er een groter, afwijkend exemplaar aan toe.
Paire de bougeoirs baroques en laiton. Nous ajoutons un exemplaire plus grand au différent décor.No longer availableDim. h: 54 & 76 cmEstimate: € 80/100 -
#124
Antieke Kelim. Slijtage en schade.
Kilim ancien. Usures et dégâts.No longer availableDim. 330 x 296 cmEstimate: € 80/120 -
#597
Een grote schotel van meerkleurig Chinees porselein naar het Chine de Commande met het Nederlands wapen in het decor.
Grand plat en porcelaine polychrome d’après les Chines de Commande décoré d’un blason hollandais.No longer availableDim. Ø:46 cmEstimate: € 600/650 -
#650
Een schotel van Aritaporselein met een decor van personages en paarden.
Plat en porcelaine d’Arita à décor de personnages et de chevaux.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 60/80 -
#461
Een sierlepel van schildpad, versierd met een zittende figuur.
Cuillère décorative en écaille surmontée d’un personnage assis.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#183
Een art nouveau wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
Canne art nouveau à manche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#426Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 330 x 92 cmEstimate: € 60/100 -
#128
Een paar Engelse kandelaartjes van zilver 925‰. Keuren van Wilmott Maunufacturing Co d.d. 1924 (255 g).
Paire de petits bougeoirs anglais en argent sterling. Poinçons de Wilmott Manufacturing Co de 1924 (255 f).No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#143
Een aardewerken balustervaas met een polychroom reliëfdecor van bloemen.
Vase balustre en faïence à décor polychrome de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40/60