Similar lots by type
-
#408Cristal de Lorraine
Een champagne-emmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un seau à champagne en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#351
Een lot geslepen kleurloos kristal en glas, bestaande uit een drageoir, een karaf en een vaas op voet.
Un lot de cristal taillé incolore comprenant un drageoir, une carafe et un vase sur pied.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#357
Een lot geslepen kleurloos Boheems kristal, bestaande uit een driedelig toiletstelletje en een vaasje op voet. We voegen er een asbak van Val St. Lambert, groen gekleurd in de massa aan toe
Un lot de cristal de Bohème taillé incolore comprenant un set de toilette en trois pièces et un petit vase sur pied. Nous ajoutons un cendrier Val St. Lambert vert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#417Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Un vase en cristal incolore. Pas de marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30/50 -
#17Daum, France
Een siercoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Avec marque.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#347Val St. Lambert
Een asbak van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un cendrier en cristal taillé incolore. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#419Val St. Lambert
Een vaasje en een tweede op voet van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux petits vases dont un sur pied en cristal taillé, couleur vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 16 & 18 cmEstimate: € 60/100 -
#797
Een schaal van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa.
Une coupe en cristal taillé, coloré bleu dans la masse.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#412
“Der Sauerbrunnen”. Een beker van kleurloos en roze kristal met gegraveerde decors.
“Der Sauerbrunnen”. Une chope en cristal rose et incolore avec décor engravé.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#687Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180°/240 -
#794Val St Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal en een art deco karaf. Beide gemerkt.
Un vase en cristal taillé et une carafe art déco. Avec marques.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#414Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rookbruin gekleurd in de massa.
Un vase en cristal taillé, couleur brun fumé dans la masse.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 120/200 -
#798Val St. Lambert
Een bolle art deco vaas van geslepen kristal, kleurloos en roestbruin. Onderaan gemerkt
Un vase art déco rond en cristal taillé incolore et brun rouille. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/120 -
#131Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Une coupe en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 180/220 -
#632
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#688Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.
Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 140/200
Other lots in this auction
-
#732Kashgai
Een wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#604
Een schaal van celadonporselein met een bianco sopra biancodecor.
Une coupe en porcelaine céladon avec décor blanc sur blanc.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 120/160 -
#333
Een zittende hond van bruingepatineerd brons op een sokkel van beige marmer.
Une statue en bronze patiné représentant un chien assis, sur socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/100 -
#679
Een ronde eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.
Une table ronde en chêne avec pieds cannelés.No longer availableDim. Ø: 118 cmEstimate: € 200/240 -
#639
“Compositie met bloem”.Olieverf op board. Draagt een handteknening.
“Composition florale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 120/180 -
#692
Een lange Kelim (één pand) met getrapt gülmotief.
Long kilim (un pan) au motif Gül en gradins.No longer availableDim. 369 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#445Moschino en Daniel Hechter
Twee vaporisators eau de toilette van 100 ml en 15 ml in gesloten verpakking.
Deux vaporisateurs d’eau de toilette de 100 ml et de 15 ml dans l’emballage fermé d’origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#368
Een verzameling comics: Sjors en Sjimmie, Billie Turf, Blauwbloezen. 13 stuks.
Une collection de bandes dessinées: Sjors et Sjimmie, Billie Turf, Les Tuniques Bleues. 13 pcs.No longer availableEstimate: € 26/40 -
#273
Een spaarvarken van gepolychromeerd gietijzer.
Une tirelire en forme de cochon en fonte polychrome.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#564Sorin IlfoveanuPeriod: °1946
“Mannenportret”. Gewassen pentekening op doek.
“Portrait d’homme”. Lavis sur toile.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 200/400 -
#596Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 31,5 x 31,5 cmEstimate: € 180/240 -
#98
Een pop met porseleinen hoofdje, handjes en voetjes.
Une poupée avec tête, mains et pieds en porcelaine.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 40/60